Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon izgulok, a holnapi...

Nagyon izgulok, a holnapi vizsgálattól, szerintetek?

Figyelt kérdés
19 hetesen genetikai ultrahangon a szonográfus egyből rávágta, hogy kislányom lesz, nem mondta, hogy nem egyértelmű, vagy hogy nem látszik rendesen. Én örültem volna fiúnak is, de már annyira beleéltem magam, hogy kislány. Sokan azzal riogatnak, hogy lehet csak félrenézte, mert hallottak már olyat, hogy születésekor derült ki, hogy mégis kukis. Holnap megkérdezzük az orvosomat is, hogy mit lát. Nem tudom, hogy fogom feldolgozni, ha ő azt mondja mégis fiú. Mennyi az esélye, hogy 19 hetesen egy szonográfus téved? Más is érzett így?
2015. nov. 8. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 20 hetesen mondták, mikor kérdeztem, hogy mi lesz, azt mondták, úgy látják, hogy kisfiú. 33 hetesen mutatta magát legközelebb, egyértelmű volt, hogy kisfiú, fiunk is lett.

Viszont egyik rokonunknak végig lányt mondtak állítólag, még a harminc párhetes uh-n is, aztán fiuk lett. Ezt én azért kétkedve hittem, hiszem el, mert a saját szememmel láttam, hogy mennyire egyértelműen ki lehet venni már harminc párhetesen, hogy akkor mi is van a gyerkőcnek a lába között, viszont azért 19 hetes uh-t még nem vennék biztosra.

Ami szerintem a lényeg, hogy semmibe ne éld bele magad, mert biztos valóban akkor lesz, mikor megszületik.

2015. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem izgulj azon, hogy egészséges legyen és hogy rendben végigvidd a terhességedet. Ezekhez képes igazán eltörpül a nem kérése.


Egyébként a genetikai táján azért egész nagy biztonsággal meg tudják mondani.

2015. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ezek után örülni fogok e egy fiúnak. Mindenkinek elmondtam, aki kérdezte hogy lány lesz.
2015. nov. 8. 18:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azon is izgulok, hogy egészséges legyen, majd elmegyünk 4D-re is, ott több mindent ki tudnak szűrni.
2015. nov. 8. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a szonográfus bizonytalan, arról tudsz. Ha pedig egyből rávágta, akkor látta is, amit kell.

Persze ez inkább 99% mint 100%, ők sem gépek. De általában úgy szokott lenni.

2015. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tuti kislány, nagyon édes volt, beterpesztett és láttam a nunust én is! :D
2015. nov. 16. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!