Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31+4hetes vagyok, egyre...

31+4hetes vagyok, egyre jobban fáj a farcsontom, és a bal combtövemnél, nehéz a felkelés, és járkálás, ez már ilyenkor normális tünetnek számit?

Figyelt kérdés
Hasonló korú kismamák Ti hogy vagytok ezzel?Ülő és fekvő helyzetből,elég felállni,ágyon fordulni stb.Gondolom ez már csak rosszabb lesz?
2010. márc. 19. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A combtöved,ágyékod attól fáj ,hogy a baba súlyától ilyenkor az arra hajlamosaknak kitágul egy -egy viszér! Polcold fel,vagy kend viszérkrémmel.Nekem szülésig fájt,a farcsontom pedig már 6-7hónaposan.Kitartás , megéri:)jó egészséget kívánok nektek :) egy 3 gyermekes anyuka:)
2010. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
csak rosszabb.
2010. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2010. márc. 19. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van. 20 perc séta után padot kell keresnem. Ülő helyzetből felkelni meg már 1 hónapja csak jajgatva megy. :) Az ágyban éjjel megfordulni, kész tortúra. :)

Kitartás! ;)

29 hetes km

2010. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

:) Mintha én írtam volna ki a kérdést. Fekvő helyzetben már ha hanyatt fekszem, a lábam nem tudom odébb tenni, begörcsöl a fenékcsontom. Ha fel kell ülni, kapaszkodom, vagy felhuzatom magam, olyan vagyok, mint Nagyim volt. Megfordulni is csak kapaszkodva megy, nehéz elhelyezkedni. Kezdek hozzászokni és már nem azt hinni, hogy baj van.

Ja, és a legszebb, hogy sokat tüsszögök és olyankor a pocak is érintett...

2010. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sajnos én is így vagyok.farcsontom nekem sajna elég korán el kezdett fájni,13 hetesen,és azóta egyre rosszabb.se feküdni se ülni nem tudok úgy h ne fájna.tegnap óta meg be van csípődva valami a derekam és a fenekem közti rész,remélem értitek mire gondolok.és sokszor nagyon belenyilal mikor megyek.remélem ez nem fog így maradni.


31 hetes km

2010. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kicsit megnyugtató hogy nem csak én "szenvedek" igy:-)Boldog babavárást kivánok mindenkinek!
2010. márc. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!