Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszáj közelében lévő...

A méhszáj közelében lévő 16X7X10mm-es haematoma mennyire veszélyes a magzatra. Sok esély van rá hogy megmarad?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, h a haematoma azért veszélyes, mert a vér kisodorhatja a magzatot. Ha az lejjebb van, mint a magzat akkor is veszélyes?
2015. nov. 10. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a méhszájon van rajta, az a veszélyes, ha mellette van, akkor nem igazán. Egyébként meg az anyára nézve nem szerencsés, amennyire én tudom. De az is nagy kérdés, hogy hányadik hétben jársz.

Ezek sokszor még felszívódnak az elején, meg "arrébb is vándorolnak", ahogy a méh növekszik.

2015. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
13. hétben vagyok, pont a hüvelyi uh közben kezdtem vérezni, ott mondták h haematomám van. Anyára is veszélyes? Azt mondták kiürül meg felszívódik.
2015. nov. 10. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kiürül meg felszívódik, akkor senkire sem veszélyes. :)
2015. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!