Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első gyermekes kismamák,...

Nünü87 kérdése:

Első gyermekes kismamák, szeditek még a terhesvitamint? Esetleg szedtek mellette valami mást? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
21 hkm
2015. nov. 12. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szedem a Gravidát, tervezem szülés után is, szoptatáshoz sem haszontalan szerintem. Szedek még magnéziumot és Neo Ferro Folgammát, mert vérszegény lettem, illetve 500 mg-os retard C vitamint amióta ősz van, hogy lehetőleg megelőzzem a megfázást, influenzát, plusz így a vas is jobban hasznosul.


29+6 hkm

2015. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én végig szedtem,plusz folsav az elején meg vas pòtlàs és magnézium. Jò volt,se fogam se hajam nem bànta. Rnergikusabb is voltam szülés utàn,ahhoz a baràtnőmhöz képest aki nrm szedtr csak félidőig,mondvàn nem akar óriàs csecsemőt,ami meg b@romsàg szerintem. Nem ettől lesz nagy egy baba,hanem attól,hogy a szülei is 5kgval születtek. Szeretem ezeket az ostobasàgokat amik futótűzként terjednek alap nélkül. Több kutatàs is igazolta hogy kb 0,01 kg a különbség,ami a nem vitamint szedő vagy vitamint szedő anyukàk babài között van.
2015. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kb 5. héttől 14. hétig szedtem vitamint. Akkor leálltam mindennel. utálom a bogyókat. Ettem normálisan, változatosan.

Egészségesen, időre született a fiam.

2015. nov. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én végig szedtem a Gravidát. Mellé sok zöldség és gyümölcs, utolsó 4 hónapomból 3 nyárra esett. :) emiatt akkor csak felet szedtem. Magnéziumot szedtem görcsökre majdnem végig. (Utolsó pár hétben nem)
2015. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhesség és szoptatás alatt végig szedtem a Pharmaton Matruelle-t, középidőtől a szülés utáni 6. hétig vasat is írt fel a dokim (bár normál tartományban, de nagyon az alsó határon volt az értékem), illetve kb. 28-36. hét között magnéziumot.
2015. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!