Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki, ha 6 hetesen már kismama...

Ciki, ha 6 hetesen már kismama nadrágot hordok?

Figyelt kérdés
Nagyon kényelmetlen minden nadrágom, főleg ha leülök. Tudom, hogy még nem a baba miatt nagy a pocim, csak a puffadástól, de egyszerűen nem birom behúzni a hasamat és kényelmetlen. Ti hány hetesen kezdtétek el hordani a kismama nadrágokat?
2015. nov. 13. 12:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az a ciki, hogy mindig van egy rosszindulatú válaszoló minden kérdésnél.... De ha te ettől boldogabb vagy, hogy beszóltál és jól "lehülyéztél" egy kismamát.... Legyen további szép napod, vadászd a kérdéseket, hogy kibe köthetsz még ma bele!
2015. nov. 13. 14:06
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt vegyél fel, ami kényelmes. Senkit nem érdekel. Aki meg cikiz miatta, az leragadt a gimiben, nem érdemes foglalkozni vele.
2015. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 piroska és a farkas ***** válasza:
90%
azt hordd ami kényelmes! Én is a 12. hét előtt vettem anno az első nadrágomat mert nálam a puffadás volt a legintenzívebb tünet az elején. bennem volt egy kis félsz, h mi van, ha nem is marad meg a baba, fájdalmas lett volna, utána h ott van a nadrág, de végül a kényelem / és a baba :)/ győztek.
2015. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindenki akkor kezdjen kismama nadrágot hordani amikor neki kényelmes :). Ne foglalkozz más véleményével így nem is lesz ciki..

Én olyan 14-15. héttől hordtam, a sima már nem volt kényelmes.. van aki előbb, van aki később, és látod, olyan is, aki egyáltalán nem.

2015. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a hasizmok erősségétől függ, Én rendszeresen edzettem, de már 8 hetesen nyomott a farmer. Alkati kérdés is lehet, nekem a melleim is hatalmasat nőttek az első trimeszterben, eggyel nagyobb melltartót kellett vennem.
2015. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező Kismama.

Nem ciki, ha te kismamanaciban érzed jól magad, vedd fel. Én 7 hkm vagyok,a 2. babánkkal, ma megyünk kismama nadrágot venni, A h&M -be láttam jókat. Sajnos ami eddig jó volt rám nadrág, az most úgy érzem ketté vág, ha leülök akkor pedig a rosszullét kerülget, annyira kellemetlen. Ne foglalkozz senki mással, csak a magad kényelmével.

Boldog Babavárást, Szép Napot.

2015. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elso babamnal egesz terhesseg alatt a 34 es sima farmerom hordtam. Csak egy gumival bovitettem ki a gombnal:D

Most,a 2. babam varom,10 hetes vagyok. Es terhes nadragokat hordok,mert most egyszeruen nem tudom elviselni a sima nadragaimat,hiaba lennnrk meg jok.

Kenyelem a fo szempont! Ugyis te erzed mi a kenyelmes,nem a tesod!:)

2015. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!