Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger ellen mit lehet...

Hányinger ellen mit lehet bevenni?

Figyelt kérdés
Ha pl. munkahelyemen jön rám. Muszàj elmulasztani, emberekkel dolgozom és nem állhatok le.
2015. máj. 20. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyel be semmit ,mert akkor folyton kapkodhatnad a gyogyszereket erre arra a terhesseg mindharom trimesztereben ,kulonbozo problemakra.nem tudom hany hetes vagy de a II. trimeszterre elmulik ,szoval ki fogod birni.ha radjon ,setalj friss levegon (ha megteheted) ,kortyolgass szensavmentes vizet.nekem is minden szagtol hanyingerem volt ,oklendeztem (szerencsere a hanyasig nem sokszor jutottam el).aztan hullafaradt voltam ,fajdalmaim voltak stb ,egyedul akkor vettem be panadolt mikor a gyulladt ,lukteto ,iszonyatosan fajo fogamtol belazasodtam .sok sikert es tarts ki.aztan persze az orvos lehet mast mond,de ilyen korai idoszakban fokepp nem javasolt (a fogfajos esetem mar 34.hetnel volt).
2015. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ilyen daedalonra vagy B6-ra gondoltam. Sajnos ha a munkahelyemen rám jön, nem tehetem meg, hogy sétáljak, recepción dolgozom, egész napos pörgés van.
2015. máj. 20. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
b6 az jo ,azt eleve szedi sok kismama.hogy mennyit er ,nem tudom.
2015. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan gyogyszer ami elmulasztana a terhesseg alatti hanyingert. Szerintem mindenki leallhat, mindegy hogy hol dolgozol. Ha terhes vagy, azt meg kell erteniuk. Nem?
2015. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!