Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok és...

21 hetes terhes vagyok és ureaplasmát diagnosztizáltak. Ti mit tennétek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most kaptam rá doxycilin antibiotikumot, ami kockázatos lehet a magzat fejlődésére nézve. Nem tudom mit tegyek, ne szedjem az antibiotikumot de akkor koraszülött lehet illetve későbbi problémák (agyhártyagyulladás) léphetnek fel, vagy kockáztassak és szedjem végig az antibiotikumot. Ti mit tennétek?

2015. nov. 18. 20:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2015. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szia! Mi újság? Kivizsgáltattátok magatokat?


Babácska jól érzi magát? :)

2015. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szia :) Még csak most fejezzük be a gyogyi szedését. Jövőhéten megyünk vizsgálatra. Bízok benne hogy minden rendben. Mindig jó érzéssel tölt el mikor érzem a kicsit rugdosni, úgy vagyok vele nem lesz gond, de írok jövőhéten hogy mi a helyzet. Nagyon kedves hogy érdeklődsz :))
2015. dec. 11. 20:50
 14/21 A kérdező kommentje:

Ha valakit esetleg érdekel: 1,5 hónap van szülésig , a kicsivel minden a legnagyobb rendben,ahogy velem is.

Nem bánom,hogy végig szedtem a gyógyszert. Kockáztattam, de megérte, jobban jártam így, mintha hagytam volna a kórokozót magamban.

2016. febr. 18. 11:16
 15/21 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen döntöttél! Büszke vagyok rád.

Ugye, hogy túlélhető volt a vizsgálat?

Lett valami pozitív?

2016. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ☺

Szerencsére minden negatív lett. Nagy megkönnyebbülés :) simán zajlott minden, az sztk-ba mindent megcsináltak nekünk, kedvesek voltak.

2016. febr. 20. 20:08
 17/21 A kérdező kommentje:
Most meg kiderült, hogy epepangásom van :(
2016. márc. 5. 14:38
 18/21 MHPolly válasza:

Szia, bár régi a bejegyzésed, de azóta sincs elérhető tapasztalat terhes nőktől akik hasonló cipőben jártak, ezért kérdeznélek téged, hogy a leírtak után mi történt veled és a babáddal? Azt olvastam, hogy ha a 18.hét után kapod a gyógyszert akkor csontnövekedési gondokat, és a fogak sárgulását okozza a babánál, te tapasztaltad ezeket vagy egyéb tüneteket?

Nagyon köszönöm a válaszodat előre is!


Egy hasonló cipőben járó

2019. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szia, most már 3.5 éves a kisfiam. Hála az égnek semmi problémát nem vettem észre azóta se. Okos értelmes, egeszeges szép nagyfiú :)
2019. okt. 5. 04:22
 20/21 MHPolly válasza:
Ez szuper hír :) Köszi, hogy írtál, megnyugtató tudni ezeket. Minden jót a továbbiakban is :)
2019. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!