Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet, hogy ilyen erős...

Hogyan lehet, hogy ilyen erős teszt mellett semmi tünetem sincs? Biztos baba van a dologban? Hétfőn megyek dokihoz.

Figyelt kérdés

Holnap lesz 2 hete , hogy nem jött meg. Ez a mai tesztem.


[link]


De semmi tünetem. Talán picit érzékenyek a cicijeim, de tényleg nagyon kicsit. Előző babámnál minden bajom volt már ilyenkor.


2015. nov. 20. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem is olyan huuu de eros!:) nekem olyan volt 6 hetesen, hogy a kontroll vonal szinte mar fekete volt!:) igaz en hanytam egyfeszt.

Baratnomnek is sokkal erosebb volt a 2. vonal de neki az eg vilagon semmi baja nem volt!

Szoval a csik szinete ne adj, a tunetekre meg vegkepp ne!

Boldog babavarast!;)

2015. nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem is elég erős a csíkos ? :(
2015. nov. 20. 07:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem is lehetne erősebb gratulálok!:-)

Nekem sem az elején voltak tünetek, kicsit később, aztán el is múltak. 15 hetes vagyok és semmi tünetem nincs, néha a hasam alját érzem. Kisfiammal is csak a 9-11 hétig voltak erősebb tüneteim mint émelygés, igaz ott az érzékeny mell volt végig.

2015. nov. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek vannak tünetei. Mindkét terhességemnél össz annyi tünetem volt, hogy nőni kezdett a pocakom. Amíg ez nem történt meg, mintha terhes sem lettem volna.
2015. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nünü87 ***** válasza:
Az a lényeg, hogy mind a két csík egyértelműen jól látszik, tehát pozitív. Az meg, hogy nincs tüneted egyáltalán nem baj. Minden terhesség más. Van aki az elejétől a végéig hány de van akinek semmi baja nincs a 9 hónap alatt.
2015. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szep eros csikod van gratula:))) Ne aggodj en pl.8.hetig nem is tudtam hogy terhes vagyok annyira nem volt egy szal tunetem sem ! Minden terhesseg mas es mas :) 3 gyerekem van mindnel mashogy volt!
2015. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erős pozitív tesztjeim voltak a menzesz kimaradása előtti naptól. Terhestüneteim a 8.-9. héttől voltak igazán (mellfeszülés, hányás, puffadás) és csak a 12. hétig tartottak.:)


Ez semmit se mond el a terhesség "egészségességéről", az előző terhességem a 9. héten vetéléssel végződött és már a pozi teszt napján voltak durva tüneteim...


Hajrá a dokinál!:)


24 hkm

2015. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj mi nők ilyenek vagyunk.Ha megy a róka meg a rosszullét az a baj mert élni nincs kedvünk..Ha meg semmi csak a boldog baba váró napokkal kéne törődni akkor meg megy az idegesség miért van ez.meg az.Nyugi minden -oké gratulálok a picihez vigyázz nagyon magadra és ne parázz
2015. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!