Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ulthangon, ami...

Ma voltam ulthangon, ami szerint 5hetes vagyok, a petezsak 11,8 mm. Mivel a nogyogyaszommal nem tudtam beszelni, ezert tajekozatlan vagyok meg. Ha valakinek ekkora a petezsakja 5hetesen, szamithat tobb babara?

Figyelt kérdés

Illetve nem baj hogy meg nem lehet latni semmit csak egy ures petezsakot?

Kb milyen surun kell majd ultrahangra jarni?


2015. nov. 20. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, ilyenkor még nem baj. Szívhang 6-7. hét körül szokott lenni, változó kinél mikor.

Én a dokimhoz havonta jártam, akkor mindig uh is volt. De van,aki csak 6 hetente jár.

2015. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menzesz szerint is 5 hetes vagy? Mert ha igen akkor teljesen normális hogy még üres a petezsák. A mérete teljesen megfelelő, nem nagyobb az átlagnál. Nem hinném hogy több baba lenne benne, de ezt ebből nem is lehet megállapítani.
2015. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utoljara mult honap 10.-en jott meg.
2015. nov. 20. 15:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Kosznom a valaszokat :)
2015. nov. 20. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 2 napja voltam, szintén 5 hetes, 8mm-es petezsák.-üres

Utoljára 9-én jött meg.:)

1hét múlva kell legközelebb mennem vizsgálatra.

2015. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Akkor nem értem, miért nem küldenek engem is el még egyszer.

Sajnos az orvosom péntekig nem is fog tudni semmit.

Lehet inkább felhívom hétfőn, és beutal.

Én is számolgattam picit és 9.-én jött meg utoljára :)

Durva hogy ennyire egyszerre várjuk a babát :D

2015. nov. 20. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok, csatlakoznek hozzatok, igaz kiirtam egy kerdest, de latom mas is hasonlo helyzetben van :)


Nekem pont 1 hete kesik, es 4 tesztem pozitiv lett. Viszont az orvos 2 napja semmi valaszt nemadott, csak annyit hogy 50-50%...

Es mivel aztsem mondta mennyi ido korul jarok, csak a netes kalkulatorok kozott tudok szamolgatni.

Nekem okt 16-an volt utolso mensim, es ahogy nezem nektek kb 1 hettel hamarabb, tehat en csak 4-5 het kozott jarhatok..lehetseges hogy emiatt nem mondott semmit a doki?

2015. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet azert nem mondott semmit, mert amig nincs ultrahang, meg nem lat semmit, addig valamelyik orvos nem szeret biztosat mondani.

De az tuti hogy terhes vagy, ugyanis nincs teszt ami veletlen lenne pozitiv :)

2015. nov. 21. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Igyvan, a tesztben bizom :)

Egyebkent a hasam gorcsolget, meg tompa vagyok, erzem hogy fennvan a hom, ugyhogy varok 1-2 hetet, addigra gondolom mar kapni fogok biztos valaszt :)

2015. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!