Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 72 oras tabit mikor vetettek...

72 oras tabit mikor vetettek be? Honnan tudtatok, hogy terhessek lehettek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úristen...
2015. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
ilyenkor még senki se tudja... de látom még 2015-ben sem ismert a védekezés....
2015. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Semmikor. Onnan tudtam hogy csináltam terhességi tesztet. Van még kérdés? -.-
2015. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Lagziba voltunk hivatalosak. Az ifjú pár szerelme és a legurított alkohol megmámorított minket, és egy félreeső helyen az udvaron egymásnak estünk a férjemmel. Gumi nem volt nálunk, mert nem gondoltuk, hogy lesz bármi is, és akkor nem szedtem gyógyszert, spiralom sem volt még fent, óvszerrel védekeztünk. Fogalmam sincs, hogy terhes lettem volna-e, de biztosra akartunk menni, így másnap irattunk fel gyógyszert.
2015. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Erdekelne ki, mikor kerult ilyen helyzetbe, nogyogyaszaton viszont ezt a kerdest szegeztek nekem: honnan tudom, hogy terhes lettem?! Annal tobbet, hogy nem vedekeztunk megfeleloen, nem tudtam mondani...
2015. nov. 20. 17:51
 6/13 anonim ***** válasza:

A 26. órában vettem be, akkor jutottam el nőgyógyászhoz. A pasim úgy csinált mintha felvenné az óvszert, de mikor nem figyeltem maga mellé rakta.

Azóta volt egy előrehozott mensim, amit a tabi okozott, most várom a rendeset. Remélem megjön. Két tesztet csináltam az aktus után két héttel , azok negatívak lettek.

2015. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem volt nálunk óvszer és nem uralkodtunk magunkon, azonban még gyereket sem akartunk. Hétvége lévén az ügyeletre mentem és azt mondtam, lyukas volt a gumi. A doki mosolyogva mondta, hogy "gondolom nem akarják szakadt gumióvszernek hívni" és közben írta a receptet. :)
2015. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os, remélem, kidobtad azt a felelőtlen s**ggfejet... megáll az ész, hogy ilyenek vannak... én bizisten eljátszottam volna vele a "terhes vagyok és fizetheted a gyerektartást" ijesztést, és csak napok múlva mondtam volna meg, hogy bevettem a 72 órásat...
2015. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
10 éve megerőszakoltak. Másnap reggel irány az sztk és felírták a tablettát. Kb. 10 óra telt el, amíg bevettem. Nem tudtam, hogy terhes lettem volna vagy sem, de tőlem nem is kértek indoklást, csak felírták. (Az okot nem kérdezték, én meg nem mondtam.) 28N
2015. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel történt, kiszakadt a gumi (tényleg), és csak másnap tudta bevenni. Onnan tudta, hogy nem hatott, hogy nem jött meg neki.. Viszont megtartották, és happy end lett a vége:)
2015. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!