Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnéziumból melyiket ajánlját...

Magnéziumból melyiket ajánljátok? Terhesvitamin mellé kell pluszban folsav?

Figyelt kérdés
Gravidát vettem (előző terhességem első 12 hetében Femibiont szedtem, de az nagyon drága), de ebben nagyon kevés a folsav.
2015. nov. 24. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy? a magnéziumot én nem szedtem, csak azért, mert hánytam naponta kétszer. Arra a magne b6 sima fehér tablettát ettem és bevált.


femibiont szedtem, abban van folsav. a terhesvitamin összetételét látod a dobozon, ha van benne folsav (nyilván van), akkor nem kell pótolni.


én nem szedtem semmi mást, majd a vérképedből ki fog derülni, kell-e pluszban vas vagy bármi (nekem nem kellett). az első vérképet a 12 hetes uh-ra már szokták vinni a dokinak megmutatni, így mondjuk a 10. héten ildomos megcsináltatni.


24 hkm

2015. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hipp Natal+400 mikrogramm folsav kiegészítésnek, és Magnesii citricii (magnéziumból nem mindegy, emlyiket veszed, mert rengetegféle van, és teljesen más a felszívódásuk, ennek a fajtának 90%-os).
2015. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még a terhesség elején vagyok, viszont görcsölget a hasam (az előző terhességnél ilyen nem volt).

Kedves 2. azt szedtem a kisfiamnál a terhesség harmadik harmadába, mert akkor durván keményedett a hasam, tényleg jó volt.

2015. nov. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!