Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik babajukat varo anyukak...

Masodik babajukat varo anyukak, nektek mi a tapsztalatotok?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok, 19 honap kulombseg lessz a ket fiam kozott. Amiota latszik, hogy terhes vagyok a kovetkezoket hallom szinte mindenkitol, hogy jaj szegeny mit fog csinalni ket kicsivel, vagy, hogy, hogy mertem bevallalni ilyen hamar a masodikat meg ilyenek. Mar szinte nem is tudom elvezni a terhessegemet es egyre jobban felek, hogy tenyleg nem fogom birni. Segitsegem nem lessz nagyon sok de azert teljesen egyedul nem leszek. Van meg valaki ilyen helyzetben? Vagy volt?
2015. nov. 24. 12:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves anyukak. Mindenkinek nagyon koszonom a valaszokat es a biztatast. A varandos anyukaknak boldog babavarast, konnyu szulest es gyonyoru, egeszseges gyerekeket kivanok. A tobbi anyukanak is minden jot es egeszseget. Koszonom meg egyszer.
2015. nov. 24. 18:20
 12/12 Kitti85 ***** válasza:

Szia! Nálunk is 19 hónap van a fiúk között :) Most 4 a nagy és 2.5 a kicsi.

Az elején arra figyelj hogy a naggyal legyél sokat a kicsi még tényleg nem igényel sok mindent. Szoptatás közben rajzoltunk a naggyal, megtanultam balkézzel markolót rajzolni :) Nem kell erőltetni a nagyot hogy segítsen a kicsinél hisz még ő is kicsi,ha akar akkor köszönd meg nagyon és kész. Nekem sokat segített a hop-tai már 2,5 hósan abban volt, sétáknál aludt benne és így könnyebben futottam a nagy után. Sokszor itthon is abban aludt és tudtam játszani nyugodtan a naggyal nem sírt fel folyton. A kicsi napirendje lett a nagyhoz igazítva. Aztán persze egyre többet volt fent a kicsi és elég hamar érdekelni kezdték a nagy játékai. Mostanra együtt duplozunk, gyurmázunk, rajzolunk. Persze sokszor hajba kapnak még talán most kezd el alakulni közöttük valami :) Sokszor jó lenne félbe vágni magam de legalább próbálom elérni hogy egy szobában legyenek és így csak ott kell kétfele játszani. A nagy nekem nem kezdte 3 évesen az ovit csak most mert októberi. Így kicsit más a napunk :) ebéd után hozom. Szóval imádom őket és élvezem a kis korkülönbség előnyeit :) Könnyű szülést és sok boldog évet Nektek!

2015. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!