Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen egészségügyi betétet,...

Milyen egészségügyi betétet, illetve melltartó betétet javasoltok szülést követően? Még nem mertem venni semmilyet, se olcsót (DM-es, Rossmann-os), se drágábbat (valami márkásabb). Tapasztalatokra lenne szükségem, kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 12:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tena felnőttpelenkát vittem, annál jobb szerintem nincs. Nem kell aggódni, hogy átázik és összevérezem a kórházi ágyat.


Melltartóbetétből csak az Avent vált be, a többi irritált.

2015. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Vittem be a kórházba tenat, de csak 1-2 db-ot használtam. Éjszakai szárnyas betét is elég volt. Kényelmesebb is volt.
2015. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is sima éjszakai naturellát vettem, nem volt erős a vérzésem egyáltalán, talán 3 hét múlva el is múlt. Most is azt viszek.
2015. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én Mülleres melltartóbetétet és Always éjszakait vittem. Bevált mindkettő.
2015. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tena lady extrát használtam a rögzítőbugyival, bevált, kényelmes volt. Melltartóbetétből nekem a textil volt a legkényelmesebb, Auchanben vagy bababoltban is van, nem drága és sokkal kellemesebb, mint az eldobható, az gyűrődött, leesett, a textil meg nagyon puha volt. A kórhézban még nem kellett, csak később, pár hét múlva.
2015. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Melltartóbetétből a Johnsonsnak van, amit nagyon szerettem, szépen formázott, nem látszik át a ruha alatt, nem mocorog el, és sokat bír. Olcsónak nem mondanám :) Otthonra a DM sajátmárkását használtam.


Betétből éjszakai Alwayst vettem első szüléshez, kevés fogyott belőle, hamar váltottam közepes méretű eü. betétre, de igazából nem volt kényelmes egyik sem. Semmiképp nem ajánlom, hogy műanyagos fedőrétegűt válassz, mindenképp pamut szerű a kevésbé kényelmetlen, az esetleges gátseb miatt sem mindegy, hogy gyűrődik-e alattad valami :)


Most Tena Lady Extrát vettem, ez akkora, mint egy éjszakai betét, és Tena Lady Normált, ez pedig akkora, mint egy közepes méretű eü. betét. A sima betéteknél az volt a gondom, hogy nem voltak puhák. Na, a Tena betétjei tuti azok lesznek, ahogy megtapiztam őket :) Aukciós oldalakon, jófogáson baromi olcsón be lehet szerezni :)

2015. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az általam vásárolt gyermekágyi betét márkájára nem emlékszem, de a kórházban kapott Bella is megfelelt, itthon pedig elég volt az éjszakai Always betét és társai.

Melltartóbetétből csak az Avent vált be nekem, a többi elcsúszott/hamarabb átázott/vastag volt.

2015. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tena lady extra betetet vettem, kb 2 napig hasznaltam (egy balaeset sem volt es viszonylag kenyelmes... Nekem aki utalok minden betetet) utana eleg volt a naturella night betet. Melltartobetetet en probaltam 3 felet... A liberos nagyon gagyi sztem, a lansinoh az elmegy kategoria, de nalam a tuti befuto a dm sajatmarkas volt. Most varom a masodik babamat mindent ugyanigy csinalok majd.
2015. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az első néhány napban én is Tenát használtam, majd ahogy csökkent a vérzés mennyisége átváltottam Always éjszakaira, normál betétre végül tisztaságira. A kórházban csak utolsó nap jutott eszembe, hogy létezik melltartóbetét, de addigra már többször eláztattam mindent. Először egy drágábbat használtam, de nem emlékszem a nevére, utána Dm-eset (Babylove) 500 ft egy doboz, és 30 db van benne. Volt Lansinoh termékmintám, az nagyon jó volt, viszont drága.

Ja és betétből inkább egy csomaggal többet vigyél, minthogy utolsó nap spórolni kelljen vele, hogy hazáig kitartson...

2015. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!