Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok a méhetekben vagy...

Szoktatok a méhetekben vagy egyéb helyen elnehezülést/vérbőséget érezni, amikor elfáradtok szellemileg vagy testileg?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok, dolgozom még, irodai munkát (nem futkározom). Ha sok munkám van, elnehezül délutánra a méhem és vérbőnek érzem a szeméremajkaim. ha ledőlök, egy fél óra alatt elmúlik.


nektek szokott ilyen lenni? mit tesztek, ha ilyet tapasztaltok?


(a magzat és a méhszájaim is rendben)



2015. dec. 1. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen..Elnehezült nekem is mindenem..Ha sokáig ülök, olyan nyomást érzek lent, de minden rendben.

25 hetesen azért már nagyobb a babóca,azért érzed az elnehezülést, ami normális szerintem..

Lehet itt lenne az ideje, hogy egy picit többet pihizz és magaddal foglalkozz :)

2015. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ, közben a dokim is megerősítette, hogy ez normális dolog.:)


pihenek én nagyon sokat, tényleg nem futkározom, de táppénzre csak végső elkeseredésemben mennék, amúgy jól jön a pénz.:)

2015. dec. 9. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!