Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippek cukorterhelés előtt?

Tippek cukorterhelés előtt?

Figyelt kérdés

Hamarosan megyek. Citromot vihetek, de vmi, amit megtehetek, hogy ne legyen borzalmas?

Pl ha reggel iszom jó sok vizet, az segíthet, hogy annyira ne üssön meg?


2015. dec. 1. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nálad ennivaló a vizsgálat utánra és jó sok víz.
2015. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Voltál már egyáltalán ilyenen? Honnan tudod, hogy olyan borzalmas lesz? Nekem az égvilágon semmi bajom nem volt.
2015. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Nekem azt mondták, a 2 órás várakozás alatt nem lehet enni, ha nagyon kell, egy kicsi vizet ihatsz.

Én vittem citromlét, amennyi fért a pohárba, felöntöttem vele. Szerintem abszolút nem volt szörnyű.

2015. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

Cukros víz... mi lenne szörnyű?


Vigyél vizet, kaját a második vérvétel utánra meg olvasnivalót.

2015. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt rossz. :D egy jó cukros tea íze volt a lötyinek. Én egyszerre lehajtottam, éhgyomorra még nekem jól is esett! :) Ha nincs baj a cukroddal nem fogsz rosszul lenni. :)
2015. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

A citrom semmit sem ér. Ugyan olyan pocsék volt mintha nem lett volna benne. Felkevered, hogy ne ülepedjen le és felhajtod. Arra ügyelj, hogy a vége is lemenjen, mert képes leragadni a pohár aljára. Saját poharat vigyél, ha nem akarsz ottaniból inni, mert nem mindenhol van eldobható műanyag.


Én speciel olyan rosszul voltam tőle, hogy 3x nyeltem vissza, de akkor sem gyengültem el és hánytam ki, mert akkor nem ér semmit az egész. Utána teljesen tökéletes volt az eredmény(ennek az orvosom örült a legkevésbé, mert nem tudott baszogatni vele). Másodjára a zsemle+tej kombó volt, és ugyan olyan jó eredményem lett. Szerintem nem így kellene "sokkolni" egy terhes nőt. De hát, az orvosok tudják mit csinálnak(vagy nem).

2015. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kaja a végére jól jön. Mondjuk én paráztam azon hogy bírom kaja nélkül reggeltől az egész végéig de annyi cukor után nem is volt nehéz.. azért szimpatikus volt a büfé a 120 perces vérvétel után.

Vizet vittem bár próbáltam nem inni olyan rengeteget. Egyébként nem üt az meg. Nem jó de azért nem annyira borzalmas.

Én vittem citromlevet, egy keveset raktam bele.

2015. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem voltam még, de mindenki riogat csak vele. :(

Egyébként azért félek, mert 21 hetesen is még mindig hányok, és a másik az, hogy ha eszem pl. csokit is, utàna hamar azt érzem, hogy hirtelen èhes leszek, szóval az eredmènytől is félek...

2015. dec. 1. 22:26
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Bocs,de ha szerinted fél liter édes víz megivása borzalmas,akkor sok nagy meglepetés fog még érni az életben!

Nem kell rinyálni,elmész leveszik a vért,megiszod a cukrosvizet,aztán meg 2 óra múlva visszamész! Tényleg ennyire be kell csokizni ettől???

2015. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nincs sajnos,át kell esni rajta.Van aki "édesszájú" és jobban tolerálja azt a tömény szirupot,más meg nem.

Citrom/lé talán kellemesebbé teszi kicsivel.Még valami,tisztázd majd,hogy ihatsz-e két vérvétel között,mert nekünk például nem lehet/ett és mozogni,sétálni sem.

2015. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!