Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippek cukorterhelés előtt?

Tippek cukorterhelés előtt?

Figyelt kérdés

Hamarosan megyek. Citromot vihetek, de vmi, amit megtehetek, hogy ne legyen borzalmas?

Pl ha reggel iszom jó sok vizet, az segíthet, hogy annyira ne üssön meg?


2015. dec. 1. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is megyek holnap. Már voltam, mivel egyébként üresen iszom a teát, a 2 óra azzal ment el, hogy küzdöttem, hogy ne hányjam ki. Nekem émelyítő íze volt, annyi cukorral, de ízlés kérdése. Inkább attól tartok hogy nem lehet enni amíg vége nincs, amióta terhes vagyok, azt nagyon rosszul viselem. Vigyél valamit enni utána szerintem, meg vizet.
2015. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ez nàlam is gond.

Sajnos ha rögtön felkelès után nem eszek, futnom kell hányni. Mióta terhes vagyok, nem bírom az éhséget :(

Mindenképp viszek kaját meg vizet.

2015. dec. 2. 13:45
 13/18 anonim ***** válasza:
Kitartás, én túléltem, nagy nehezen leküzdöttem a hányingert, de utána elkapott a hasmenés a cukortól. Nem tudom ez jó jel-e... mindenesetre túl vagyok rajta legalább. utána jó alaposan betízóraiztam :)
2015. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
(Elfelejtettem írni, 11-es és 13-as voltam :) )
2015. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyvalamit nem értek! Általában a vérvételekre éhgyomorral kell menni. Legalábbis nekem mindig úgy kellett a terhesség alatt is. Vagy neked nem?
2015. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az első terhességnél semmi bajom nem volt a terheléses cukron, az eredményem mondjuk nagyon alacsony volt, bőven 3 mmol alatt volt még az egy órás értékem is. Most a másodiknál szörnyű volt. Miután megittam egy óra múlva úgy fájt a gyomrom, ahogy még soha. Két óra múlva már nagyon éhes voltam, és mire levették a vért, már a rosszullét határán voltam. Mondjuk nem csoda, mert 2,1 mmol lett az eredmény. Utána jött a hasmenés is...
2015. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megfigyeltem sok helyen azt írják, ha valaki rosszul van a cukros víztől annak tutira rossz lesz az eredménye. Nem tudom, de én pl 1 órán át küszködtem azzal, hogy ne hányjam ki, illetve 1x-2x majd leszédültem a székről olyan rosszul voltam. Mikor megjött az eredmény teljesen normális volt. Szóval az, hogy ki hogyan reagál a cukorra abban a szituációban az nem jelent semmit.
2015. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Utoljára 9 hetesen voltam olyan vérvételen, ahol nèztek èhgyomrit.

Az előtt 2 órával ettem kora reggel pár falatot, különben nem tudtam volna kikelni az àgyból.

Picit lett magasabb az érték, de tudta a védőnőm ès a dokim is, h ettem előtte, azt mondták, amíg hányok, addig úgyse lesz reális az eredmény.

Azóta csak kombinált teszten én toxoplasmán voltam, azokra nem kell éhgyomorral menni.

2015. dec. 4. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!