Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik a várandósságoto...

Anyukák, akik a várandósságotok alatt szedtek/ szedtetek omega-3-at, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Minden érdekel, amit relevánsnak gondoltok - milyen márkát vettetek, mennyit szedtetek, milyen hatást észleltetek a picikéteknél stb..

2 hét múlva megyek dokihoz, mindenképpen kikérem a véleményét, de addig is érdekelnének a közvetlen tapasztalatok.

Ó, és mielőtt felmerül: természetes úton sajnos nem tudok hozzájutni, mert nem szeretem a halféléket semmilyen formában...


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2015. dec. 2. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Femibiont szedtem, abban van omega3-as kapszula a 12. héttől valóban. Én sem eszek semmiféke halat. Nem tudom ezért-e, de kislányom igencsak jól fejlődik, ügyes-okos objektív szemmel is.
2015. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a new cheapter kismama halolajkapszuláját szedem.
2015. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én váltogattam a márkák között kb. havonta, ahogy elfogyott egy doboz.

A kisfiam már nagy ovis, ő is kb. 1 éves kora óta kapja- kiegyensúlyozott étrend mellett (mi szeretjük a halat, hetente 1-2-szer eszünk is).


A testvérem NY-Európában elismert kutató mikrobiológus- nagyon ajánlott a szedését már kismamaként és kisgyerekként/felnőttként is- nem a márka a fontos, hanem a benne található hatóanyagok nagysága- esetleg a forrás.

(tudományos kutatásokkal alátámasztott a véleménye- én viszont nem tudom idézni, mert nem vagyok szakmabeli, de ő valóban szakértője a területének).


A kisfiam 2 éve nem volt beteg (közel 1,5 éve volt egy kb. 2 napos megfázása- azóta sem semmi, de tényleg semmi!), okos, értelmes, jó felfogóképességű gyerek.

Talán ennek is köszönhetően.

2015. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Femibiont szedtem én is. Bocsi de tapasztalatot nehéz írni, nem tudom milyen lett volna a babám, ha nem szedem. :)


Én szeretem a halat de terhesen nem lehet olyan rengeteget enni higany tartalma miatt. Van amelyiket lehet de én nem bíztam a véletlenre és kerültem csak nagyon ritkán ettem. Tengeri halakat szeretem csak és úgy tudom pont azokban van több.

2015. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!