Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem sikerül elaludnom?

Miért nem sikerül elaludnom?

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok pánikbeteg lettem terhességem alatt, valószínűleg a légszomj miatt. Nemrég még tök fáradt voltam, de nem aludhattam, mivel volt dolgom még lefekvés előtt, most pedig nagyon rossz, mert nem tudok elaludni, attól félek, hogy.megfulladok és folyamatosan szárad a szám. :( Már tényleg szörnyű.

2015. dec. 3. 23:08
 1/2 anonim válasza:

Én is pánik beteg vagyok.Én nekem nehezemre esik a kimozdulas itthonról.

Az orvost keresd majd meg.Valószínű amikor panikolsz felmegy a vérnyomás,És magasvernyomadsal meg nem lehet aludni..

2015. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már voltam és írt fel 0,25-ös xanaxot, azt mondta ilyen helyzetekbe vegyek be egyet és mindenképp csak estére, ne rendszeresen. De eszem ágában sincs bevenni egy egészet ebből a legkomolyabb pánikolánál sem, esetlen csak egy felet, de még azt sem nagyon, mert nem akarom a legkisebb mennyiségben se a babámnak ezt. Meg függőséget okozhat hosszútàvon. Ki próbálom most a sedatif pc-t, hátha segít az alvásban. Te mióta vagy pánikbeteg? Neked is terhesség alatt jött elő?
2015. dec. 4. 04:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!