Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tenni valamit a felelem...

Lehet tenni valamit a felelem ellen? Hogyan tudnam legyozni? Egyedul vagyok igy ezzel? Bovebben lennt.

Figyelt kérdés
Programalt csaszaros vagyok es rettegek. Nem is a mutettol, hanem attol hogy mi van ha valami baj lessz? Pl. ha nem elem tul? Probalom nem hagyni elhatalmasodni magamon a felelmet, de ahogy kozeleg az ido egyre nehezebb:( Azt sem tudom honnan ered ez a felelem, de itt van bennem minden percben, pedig mar alig varom, hogy lassam a fiam. A terhesseg elott is voltak panikrohamaim, halalfelelem, meg ilyenek. Tud valaki segiteni?
2010. márc. 22. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ,ártasz a babának ha rettegsz! Mielőtt teherbe estél orvoshoz kellett volna fordulnod! Gyógyszer nélkül is van megoldás! Nekem is voltak pánikrohamaim,császárral szültem a 2. és 3.gyermekem,az elsőnél altattak, a másodiknál gerincérzéstelenítést kaptam ,ami egyébként jobb és nem is fáj!!!! Voltak orvosi problémák a terhesség alatt,de a császár jól ment,minden rendben volt ,a felépülés is hamar ment! Ne hallgass kismama történeteket én mindig attól féltem úgy járok,mert rengeteg panaszkodó kismama van,pedig életük fontos "akciója" előtt álltak4 Engem Édesanyám mind a három terhességemnél azzal nyugtatott: "Kislányom ha az oda bement ,vagy így vagy úgy de ki fog jönni,ellene tenni nem lehet" és hidd el hatott,mindig erre gondoltam h tök mindegy én mit csinálok ,hiába rettegek,félek,csak magunknak ártok! Ha nagyon nagyon rettegsz akkor fordulj orvoshoz mindenképp! Sok szerencsét kívánok Nektek és jó egészséget4 :):):)
2010. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz én 2 császáron vagyok túl!:)Én attól rettegtem az elsőnél végig hogy biztosan elvágnak majd valami eret és elvérzek a műtő asztalon!Persze felesleges volt paráznom mert több orvos is volt ott!Szülészorvos,főorvos,anesztezes műszerek rajtad stb.Szóval nyugi vigyáznak rád nem lesz baj!:)
2010. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy csak most reagalok, de koszi nektek a biztatast igy utolag.

Sikeresen tul vagyunk rajta, sot mar 4 honaposak vagyunk :)))

Igy utolag latom, hogy butasag volt felni, mert nem volt semmi gond es tenyleg vigyaztak rank :)))

2010. aug. 2. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!