Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Káros lehet a túlzásba vitt...

Káros lehet a túlzásba vitt uh vizsgálat a babára?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Állítólag nem.
2010. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Kérdezd meg Forrest Gumpot.
2010. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak a gondatlan uh vizsgálat.

2010. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Szia!Én nagyon kevésnek találtam az ultrahangok számát-mert például van a 12hetes utána meg csak a 18hetes ultrahang-,ezért megkérdeztem az orvosom,hogy lehetne e többször!Ő azt mondta,hogy nem kell azt a szegény babyt annyiszor ultrahangozni!:)Pedig én elmentem volna magánrendelésre is!Ártani nem árt neki,de nem szükséges!15hetes kismama!
2010. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha állítólag nem is káros, azért ahogy kérdezted a túlzásba vitt Uh lehet akár káros is szerintem, csak valószínű senki nem tudja pontosan hol az határ. Mindenesetre a mi babánk a 4D Uh-on aludt, miután felébredt, a kezét a szájába akarta dugni, mint aki vígasztalja magát, és teljesen belebújt a méhlepénybe. Szóval ha baja nem is lesz a kötelező mennyiségű Uh-tól, de úgy tűnit azért nem esik jól neki.
2010. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Károsnak nem kéros, de zavarja a babákat. Ezért is fordulnak el, bújnak el a babák az ultrahangozás alatt. Benne van a vizsgálat nevében ultra HANG. Nem hallható az emberi fül számára, de feltételezhető, hogy a magzatvíz az ultrahang rezgéseit felveszi és a kisbaba azon keresztűl hallhat bizonyos zúgást hiszen már hall odabent. Kb. mintha a te füledhez raknának egy zakatoló valamit.
2010. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nem káros a babára!Én elejébe sűrűn mentem,mert nagyon féltem,hogy elvesztem a picit és sajnos a családba is történt egy baj ami nagyon meg viselt és kértem az orvosom,hogy meg néznénk a babát.Minden rendbe volt hálaistennek!Azóta csak akkor megyek amikor menni kell.Pedig szeretném mindig látni a picit,de így mindig várom amikor menni kell az orvoshoz és így legalább telik az idő és nem soká már a kezembe tarthatom.29hetes km
2010. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!