Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pozitív terhességi teszt...

A pozitív terhességi teszt mennyire tévedhet?

Figyelt kérdés

Tudom fura kérdés, és biztos lesz, aki offol, de leírom mi a helyzet.


Van egy 11 hónapos kislányunk és nem terveztünk mostanában testvért, még korainak tartottuk, meg anyagilag sem biztos,hogy menne tehát egyértelműen nem akartunk még tesót. Védekeztünk is az együttlétekkor, igaz pharmatexxedl, azért mert én nem szedhetek hormontartalmút és ezt ajánlotta az orvos. Ma kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Csináltam egy tesztet a saját megnyugtatásomért, hogy biztos negatív lesz, és megnyugszom. De pozitív lett, ráadásul elég erős lett a második csík. Még csak a 3 percet sem kellett kivárni. Nagyszülőkkel élünk, mert nem tudtuk külön menni, meg elég nagy ez a ház ennyi embernek így értelme sem lett volna. persze szeretnénk elmenni innen, úgy lenne a legjobb mindenkinek. Ezért is necces a kérdés. Mennyire tévedhet a pozitív teszt? Köszönöm annak, aki válaszol.



2015. dec. 7. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nincs téves pozitív teszt.
2015. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
A HCG szintet mutatja ki,annál erősebb a csík,minél magasabb a hormontartalom.Így kevés az esélye annak,hogy téved,de biztosan orvos tudja megállapítani.
2015. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
azt kell mondjam,nem tévedhet... pozítív nincs tévedésből,mert a hcg-re reagál,max ha hormonbeteg lennél vagy ilyesmi de nem hiszem,hogy erről lenne szó. a pharmatexről nincs tapasztalatom,de itt sok rosszat olvastam róla :-( amúgy ezer százalék pozítiv,jó látszó második csík? (én pont ezért digitálisat csináltam)
2015. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Erős pozi teszt nem téved. Terhes vagy. A pharmatex nem védekezés.
2015. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Az erős pozitív teszt időn belül az bizony nagyjából 99,99% eséllyel terhesség. Miből gondolod, hogy téved?

És hogyan bízhattok meg abban a nyavalyás Pharmatexben, mikor leginkább lósz..t se ér? Az orvos, aki ajánlotta, legalább tájékoztatott arról, hogy ez mennyire nem biztonságos védekezési módszer? Legalábbis megszakítással kellene kombinálni, de leginkább gumival kellene helyettesíteni. Sajnálom, hogy nem kívántan jön a kistesó, és most nehéz döntés előtt állsz, de ne álltasd magad, hogy nem vagy terhes.

2015. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, erős második csík lett. De azt írták a pharmatexről, hogy ha a leírtak szerint használjuk, akkor kevés az esély. Egyik védekezés módszer sem 100 %-os, gondoltam akkor jó lesz ez, mivel mást nem nagyon használhatok, a férjem a gumit meg nem szereti.
2015. dec. 7. 14:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A pozitív teszt az tuti pozitív, terhes vagy.


A pharmatex önmagában nem elég védekezési eszköz.

2015. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel ez terhesség.

Nem szereti a gumit, hát tessék, szerethet egy újabb kisgyereket...

2015. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónál a pont...
2015. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Kedves utolsó: nem tudom miért nem szereti, de nem szereti. Fogja szeretni ezt a babát is. :) Ő most azt mondja, ne aggódjak. Azért ez megnyugtat kicsit :)

2015. dec. 7. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!