Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit csinaljak? Nem lesz...

Most mit csinaljak? Nem lesz baja? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8honapos,szoptatom.Mar napok ota szarul vagyok,faj a szoptatas es kozbe gorcsolok.Csinaltam egy tetsztet,ami pozitiv!Most ugye,ha sokaig szoptatom a kicsit akkor gorcsolok es picit barnazok utana...Kaptam karacsony elott idopontot a dokihoz,de addig mit csinaljak?!
2015. dec. 11. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Ne szoptass.
2015. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Es azt egyik naprol a masikra hogy???A kisfiam cicifuggo,ha nem adok uvolt,nem alszik(tapszert nem ker,cumizni nem cumizik
2015. dec. 11. 10:07
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát pedig... Nem nagyon tudsz mást csinálni. 8 hónapos, már nem olyan kicsi, és ha nem akarsz problémát, akkor bevállalod, hogy pár napig kicsit nyűgösebb lesz. Gondolj bele, ha te mondjuk kórházba kerülnél, ugyanez lenne. Meg kell oldani, ez van, ne a válaszolókra akadj ki, hogy mármpedig a te gyereked "cicifüggő", mert ettől nem oldódik meg a gondod. Nem lesz tőle semmi baja, ha most elválasztod, pár nap alatt nyugalom lesz.
2015. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne szoptass. Lesz tapszer, amit megeszik, csak probalkozni kell, h melyiket. Lehet, h nem az elsot, nem is a masodikaqt, de vmelyiket biztosan elfogadja
2015. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit fogalmazhatnál kulturáltabban pl "rosszul vagyok". Terhesség alatt megengedett a szoptatás de csak ha nem okoz panaszt,görcsöket. Mert ez veszélyes lehet. Én felhívnám a dokit és tőle kérnék tanácsot.
2015. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem akadtam ki!Mar ot felet kiprobaltunk,nem tudom melsik lenne a legjobb,amit elfogad :/
2015. dec. 11. 10:21
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Dokit kérdezd meg!És amúgy védekeztetek valahogy, vagy terveztétek?Én elhiszem hogy nehéz elvenni a cicit, én is szoptattam 2.5 évig, megviselt volna engem is lelkileg ha el kellett volna vennem a fiamtól, imádtam szoptatni!De ha ezen terhességnél probléma, és akarjátok a babát, akkor ha nincs más megoldás.....
2015. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Felhivtam a dokit,latatlanba nem mondott semmit.Inkabb a fiamat viseli meg,ha nem adok neki,nekem mar nem olyan jo.Foleg,h faj kozben.Nem terveztuk,gyogyszer mellett jott ossze(amit szoptatas alatt lehet szedni) Vedono sem adott tanacsot,amig nem bizonyitott a terhesseg.Mindenki csak annyit mond h ha gorcs van kozbe ne szoptassak...De h hogy?Azt nem tudom
2015. dec. 11. 10:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam hasonló helyzetben, annyi különbséggel, hogy mi terveztük a tesót.

Nálam is szoptatás alatt jelentkeztek görcsök ill. barnáztam is.

Abbahagytam, fiam teljesen kivolt, mert ős is cicifüggő volt, de gondolom 8 hónaposan már hozzátáplálsz.

Pár nap nehéz lesz, de nem reménytelen a helyzet.

Én a tápiba tettem gyümölcs vagy sütőtök pürét, úgy elfogadta.

Eleinte többet, olyan híggabb főzi állagú volt, utána csökkentetem folyamatosan a püré mennyiségét, növelve a tápot.

Nálunk így bevált, szerintem próbáld meg.

Ha éhes lesz megeszi, a cicifüggőség pár napa latt alábbhagy! ;)


Kitartás!

2015. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben nem tilos a szoptatas terhesseg alatt.


Viszont en is ugy tudom, hogyha eros gorcsoket okoz, akkor nem tanacsos. Igen eros mehosszehuzodas lehet a szoptatastol, ettol gorcsolsz.


Nekem pl szoptatas nelkul is nagyon sokat gorcsolt a mehem a pozitiv teszt utan kb harom hetig, folyamatosan azt hittem, hogy meg fog jonni a menstruaciom. Azutan viszont ez elmult, mar bem volt olyan erzekeny.


En nem mondhatom meg, hogy mit csinalj, toleg ha meg az orvos es a vedono sem mert allast foglalni a temaban.

De en a helyedben a kovetkezo egy-ket hetben minimalizalnam a szoptatast, megneznem, hogy akkor is gorcsolok-e es ha ugy nem lenne ilyen panasz, akkor nem eroltetnem.

2015. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!