Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit csinaljak? Nem lesz...

Most mit csinaljak? Nem lesz baja? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8honapos,szoptatom.Mar napok ota szarul vagyok,faj a szoptatas es kozbe gorcsolok.Csinaltam egy tetsztet,ami pozitiv!Most ugye,ha sokaig szoptatom a kicsit akkor gorcsolok es picit barnazok utana...Kaptam karacsony elott idopontot a dokihoz,de addig mit csinaljak?!
2015. dec. 11. 09:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amugy a gorcsok enyhek,egyedul akkor eros,ha szoptatok!Es a mellem is nagyon erzekeny tole!En is probaltam mindenfelet rakni a tapszerbe(gyumolcslure,zoldsegpure) nem valt be!Egyedul akkor issza meg ha kis kkot rakok bele,de azt ugye nem szeretnem.Azt olyan ritka esetbe alkalmazzuk,ha muszaj elmennem itthonrol es vki pl vigyaz ra!A hozzataplalas se nagy sikeru,minden jobban erdekli,mint az etel.Egyedul cici kell.Fogalmam sincs h gyogyszer es ilyen intenziv szoptatas mellett,hogy lettem ujbol varandos
2015. dec. 11. 12:09
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Én pontosan ismerem ezt a helyzetet, az én fiam is ilyen, még cumisüvegből sem kellett neki az anyatej.:)) Most én is babát várok, bár én nem görcsölök, az én kicsim egy éves, és 9 hetes vagyok.

Elmondom én mit tennék, szoptatnám tovább, viszont elmennék sztk-ba és kérnék progeszteron pótlást, lehetséges, hogy az a gond, illetve szedj magnéziumot, emelt adagot minél előbb! Terhességi barnázásra egyébként szinte minden doki ír fel progeszteront.

2015. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Van is otthon,elsonel is kellett.Nem mertem hasznalni,nem tudtam h szoptatas alatt lehet e!
2015. dec. 11. 12:56
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Anyukam meselte h mikor elapadt a teje nem vettem el a cumisüveget. O ugy oldotta meg h rarakott cicire. Szivtam parat es utána elfogadtam az üveget. Főleg ugy vicces h tej nem is volt ugye ciciben. :) sztem ha eleinte kell bele kakao az nem katasztrófa. Lehet ahogy megszokja azt is el tudod hagyni. Van meg a maci kave. Mi sose hasznaltuk nem tudom cukros e. Esetleg probald ki.
2015. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igy is probaltam h cici,becsukta a szemet,atdugtam a cumiuveget....Egybol ellokte es uvoltes :/ Mar tenyleg annyi mindent probaltam.Mai kave,kakao bevalik,de igen mindketto cukros.Mondjuk egy teskanlll raktam bele csak.Vettem karboport(kakaohelyettesito)az se kell
2015. dec. 11. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!