Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi vált be orrdugulásra,...

Kinek mi vált be orrdugulásra, orrvérzésre?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 18. hétben, az orrom állandóan be van dugulva, gyakran vérzik, éjszaka nehezen alszom. Használok orrsprayt, Nasivint, ezzel kibírható, de a védőnő szerint hosszú távon nem jó. Már mindent kipróbáltam (tengervizes lötyik, párologtatás, inhalálás) de semmi eredménye. Valakinek valami ötlet?
2015. dec. 16. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Coldastop olaj
2015. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz az orrspray-el, én úgy tudom, hogy terhesen egyáltalán nem szabad használni.
2015. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reventil orrspray. Nem okoz hozzászokást, és természetes anyag. Recept nélkül kapható.


[link]

2015. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Orrdugulásra az orrkancsót ajánlom. Ez egy Aladdin csodalámpájához hasonló porcelán vagy műanyag kübli, amibe 2 deciliter körüli langyos fiziológiás sóoldatot kell tölteni, és azt áttölteni az orrodon.

https://www.youtube.com/watch?v=4TRngM6NE6g

A vérzéssel kapcsolatban pedig a rutascorbin szedését javaslom. Ez olyan C vitamin amibe rutin is van. A rutin a hajszálerek, kapillárisok védőszere.

2015. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam orrsprayt betegen, rhinosprayplust, amit szintén nem lehetne terhesen az ér összehúzódás miatt. Oscillococcinumot is szedtem. Nekem egy csodaszer sem vált be. Gőzöltem, összevásároltam mindenféle természetes orrsprayt, rengeteget költöttem de egyik sem vált be és végül kínomban rhinosprayt használtam. A sóoldat nekem semmit sem ért, még jobban eldugult tőle az orrom. Az orrvézésem magától elmúlt a 22. héten nekem is sokat vérzett.
2015. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!