Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismamák, hogy érzitek...

6 hetes kismamák, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Én holnap leszek 6 hetes, 3-4 napja van reggel hányingerem, de nem vészes,inkább émelygés,elég sokat eszek és a mellbimbóm kicsit érzékeny,néha nagyon fáj, ezeken kívül nincs tünetem. Két ünnep között megyek magándokihoz. Nektek mik a tünetek?
2015. dec. 16. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia!

5+6 hetes vagyok.


Multheten egy fuszalat nem birtam arrebb tenni a ket lanyomat alig birtam ellatni olyan rosszul voltam.

A heten mar semmi bajom.

2015. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én már a hetedikben vagyok.Tegnap voltam orvosnál.Minden rendben.Nekem semmi tünetem csak fáradtabb vagyok a szokásosnál.
2015. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
En 2.hete szenvedek. Olyan faradtnak es kialvatlannak erzem magam,nehez a hazimunka,reggel nagyon rosszul vagyok,pedig van egy 5 evesem akit oviba kell vinni. Delutan kicsit jobb az allapotom,de a fardtsag nem akar elmulni. :( Te hogy vagy?
2015. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
most kezdek egész nap émelyegni,álmos vagyok,egész nap csak aludnék,elfáradok a főzésben is....
2015. dec. 17. 08:28
 5/21 anonim ***** válasza:
Van egy 8honapos kisfiam es 8hetes vagyok most.Kialvatlannak erzem magam,gyenge vagyok es egyfolytaban faradt,de aludni nem tudok...hanyinger folyamatosan :/
2015. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nektek is van folyásotok? Nekem kicsit sárga ha megszárat a tisztaságin, meg elég sárga a pisim is, de azt olvastam h a vitamin színezi el, Gravidát szedek, mert nekem attól nincs különösebb bajom :) plusz december elején rendeltem myo-inozitol+folsav port, mert még szeptemberben a nőgyógyász ajánlotta az inofolicot, de az elég drága volt és most rendeltem ezt :) de azóta is iszom minden nap, baj nem lehet belőle :) már várom hogy menjek dokihoz,de még ki kell bírni 2 hétig és akkor már tuti lesz szívhang is :)
2015. dec. 17. 16:47
 7/21 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok

Nekem is van egy kis folyásom,de az előző terhességemnél is volt. Kedden megyek dokihoz,remélem lesz szívhang és minden rendben lesz!? Szorítok neked is,majd írj! Amúgy a Gravidától nem vagy rosszul? Én Elevitet szedek,de olyan hányingerem lesz tőle mindig. Nem bírja a gyomrom :(

2015. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Este szoktam bevenni mikor már ágyban vagyok és elalvás előtt 1-2 órával, nincs tőle hányingerem, reggel szokott lenni amikor felkelek..... na meg mostanság nem bírom a párom illatát sem :)
2015. dec. 17. 17:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Az azert nem.eppen jo,ha a parod illatat se birod...Nekem volt folyasom az elsonel is es most is.Ez normalis.Anno dokim is mondta(ha nincs viszketes,kellemetlen szag) a bo folyas is teljesen normalis es ha halvany sarga az is...Ugyanis ilyenkor megvaltozik a huvely ph-ja.
2015. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam este bevenni,elaludtam és èjjel keltem fel hányni. Lehet kipróbálom a Gravidát. :)
2015. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!