Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, "anyukák" hogy...

NikiDávid kérdése:

Kismamák, "anyukák" hogy érzitek magatokat 37. Hétben?

Figyelt kérdés
Olyan hangulat ingadozásom van egyszet nevetek máskor szomoru vagyok fekszem egesz nap, mennyit kellene mozogjak naponta? Sokat felkelek az éjjel vagy 5-6szor pisilni is, annyira ég gyomrom h beveszek egy renit félora azt semmi.... már ugy unom ha értitek, várom már nagyon de unom is mert többet vagyok feszült roszkedvű. Mivel ütitek el az idöt? Baj ha nemvoltam még a 36-37. Vérvételen? 37Hkm
2015. dec. 8. 14:39
1 2
 1/19 anonim válasza:
En is 37 hetben vagyok! Nagyon unalmas nekem is. Este vagyok csak a parommal. Hangulatom nekem is rossz, fekudni nem fekszem egesz nap, fozok, kicsit mozgok, ki megyek gyumolcsert. En kb 3x jarok wcre, de nekem is van neha gyomor egesem ami a legrosszabb. Vervetelre utoljara 1 honapja voltam, azt mondtak ez az utolso. Mikorra vagy kiirva? En 30-31-dikere. De orvendenenk ha Karacsonykor meglepne. Irj meg ha tudsz kerlek, 37 hetes km
2015. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szia, én dec 31. Vagyok kiirva, egész nap ég a gyomrom... nem csinalok semmit nem fözök nem megyek sehova 3-4naponta egyszer ha lemegyek a 4.ről! Vannak jobb rosszab napjaim kb ugy 2-3 napot jo 1 rosz de akkor bedordulok magamba minden bajom van szomorkodok egesz nap vagy elkap az ideg 😞😞 én is örülnék ha a karácsonyomat nem bent kellene tölcsem! Olvastam ilyen "praktikákat" hogy mitől indul meg a szülés... van fent az interneten pár, olvastam a szénsavas üditöröl a tonikrol is, meg a sex... 😀😀😀😀
2015. dec. 9. 12:55
 3/19 anonim válasza:
Kisfiu vagy kislany? Egy kicsit probalj meg kijarni, mondjuk mostmar a hideg miatt en se jarok tul sokat ki. Szurkalodast, nyilallast erzel oda le? mert en igen, nem tudom mitol van, kb 30dik hettol erzem, mostmar egyre jobban. Igaz, nekem volt 32heten e-koli bakteriumom a vizeletbe,de nem volt semmi panaszom, amire adtak antibiotikumot, most megint felek, hogy nehogy ujbol elojott volna...pedig mar csak 3het van hatra. Nem olvastam szules beinditasrol... nem tudom jo otlet-e? vagy varjuk meg amikor magatol ki akar bujni...?
2015. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmit, felvoltam fázva arra kaptam antibiutikomot 34hetesen. Fájni a derekam szokott csak. ☺ Kisfiu lesz 😍
2015. dec. 9. 14:37
 5/19 anonim válasza:

Nekunk is kisfiu :) hetfon voltunk a dokinal akkor volt 3550 gr, azt mondja, hogy nagy fiu lesz, aztan nem tudom mennyire jol szamoljak ki a sulyukat.

Meg irj ha van valami es amikor megszuletett, hetfon ujra megyunk doktorhoz.

2015. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Rendben irok majd mindig ha van vmi fejlemény! Én 35hetesen.voltam UHon ott mert alig 2000gramm nekem meg pont azt mondta h kicsi 😞 lábszár csontjábol.mérte neked is nem?
2015. dec. 9. 16:12
 7/19 anonim válasza:
Igen, de hat mindig elmondja,hogy csak becsles, es ez nem 100%.
2015. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Na hogy vagy kerdezo? Minden rendben?
2015. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Még mindig egybe, pedig probálkoztam már mindennel, tonikot ittam ,takaritgatás , sex ,mell stimulálás, de semmi járok ilyen szúlès tornára is! Na majd jön, gyomorsav kb 10-15% enyhült de hisztisebb vagyok meg fàradèkonyabb! 38 hetet toltom csüt
2015. dec. 15. 19:13
 10/19 anonim válasza:
Igen, mi is meg mindig egyben:) a doki azt mondta hetfon a vizsgalaton, hogy kb 7-10 nap van meg hatra. Ezt ugy mondta h megnezett alolrol es csinalt ekot. Nem tudom ha ebbol biztosra meg tudja mondani vagy sem... Majd kiderul. Mindenkepp irok ha van valami. Vigyazzatok magatokra:)
2015. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!