Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell aggódnom? Egyébb gyógysze...

Kell aggódnom? Egyébb gyógyszer? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
5 hetes kismama vagyok veszélyeztetett terhes vagyok. 2 napja megy a hasam és a gyomorszájam nagyon fáj. Ma elmentem az orvos vizsgálatok nélkül mondta egyem a széntabletát. De így még sose ment. Rosszulléteket megértem de félek ettől nem e lesz gond? Mondanak jobbra balra mindent hogy ez lehet tünet is de úgy olvastam a terhesnőknek székrekedés van inkabb. Aggodalmam jogos ? 1 szem széntabletát mertem be venni. 9 szemet mondott az orvos valòban ennyi kell?

2015. dec. 16. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
jesszus, dehogy terhes tünet, szedjed azokat a széntablettákat, mértéktelenül mehet, az nem gyógyszer, hanem szén! kitisztítja a beleidet, nyilván valami rota vagy szalmonella szerű nyavaját nyaltál össze amitől meg kéne szabadulni
2015. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jo,de 9 szemtől olyan székrekedésed lesz,hogy utána meg azzal kell orvoshoz menni! Nekek is ment a hasam mikor babás lettem,pár napig. A székrekedès csak 30.hèt után jött valahogy.
2015. dec. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz ,hogy hasson,egyébként minimum 4-et kell bevenni!
2015. dec. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A széntabletta nem gyógyszer, nyugodtan szedheted korlátlan mennyiségben. 1 db nem fogja megfogni a hasadat, de ne is egyből 9-cel kezdd. A hasmenéstől nem lesz bajotok, figyelj a folyadékpótlásra, meg a lázra, mert ha belázasodsz, azt fontos csillapítani, a láz az, ami tényleg veszélyes lehet.
2015. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Most egyenlore elmult habár sajnos egy falatot nem tudok enni. Probálok apránként de sajnos hányinger van

Be vettem a széntabletát meg b6 remélem jobb lesz már.

2015. dec. 17. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!