Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.5 hetes terhes lehetek,...

Kb.5 hetes terhes lehetek, csak tipp, még nem is teszteltem. Majd a héten. De szerintem beköltözött a pocilakó. Úgy érzem, a tüneteim is megvannak. Napi 1 kávét szoktam inni délelőtt. Ihatom továbbra is, vagy egyáltalán nem szabad kávézni?

Figyelt kérdés
Elképzelhető hogy ennyi idősen nőtt a hasam, mert vannak olyan nadrágok, amik már szinte szorítanak, nem érzem jól magam benne.
2008. szept. 15. 09:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is megéreztem, szinte abban a pillanatbna, amikor megfogant:)) A mensi nemvárt kezdete előtt pár nappal már a teszt is kimutatta (Clearblue). Én a mai napig iszok kávét 1-2 max. egy nap, mivel nagyon alacsony a vérnyomásom, és csak ez szokott segteni. Bár volt olyan időszakom 8-14 hét között, amikor nem tudtam meginni. Én is kíváncsian várom az eredményedet. 24 hetes kismama
2008. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! a haspuffadás, gyakori vizelési inger, mellérzékenység tényleg jelentkezhet már. A hányás mindenkinél más- és más, van akinél nincs is, van aki végig hányja az egészet. A hányás nekem is csak a 7. héten jelentkezett (a többi tünet előbb), majd eltartott a 18. hétig. S napi 15-30-szor hánytam. A húgom is babát vár, ő egyszer sem hányt. Hát ez mindenkinél más!

Írd meg mi lett a teszt eredménye. szorítok!

2008. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha babát vársz és eddig nagyon vékony voltál akkor elképzelhető, hogy a szervezeted most pótol dolgokat.


Ami a kvzást illeti, ha megbírod inni, és nem lesz hányingerd a szagától sem, akkor egy kis adagot nyugodtan ihatsz, pláne ha eddig sokat kvztál...

Nem bírom a kv szagát, és az alternatív koffeinpótlás sem segíti a fejfájásom múlását, amit a kv hiánya okoz. De csak mértékkel...

2008. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csináltam tegnap délután egy tesztet (Lily) plusz ma reggel is egyet (Lily), és hát bizony zebra lett mindkettő, azaz POZITÍV!!!!!!!!!!! Tehát már 5 hetes vagyok.

Köszi a válaszokat!

2008. szept. 16. 07:49
 15/21 anonim ***** válasza:
Szia. Gratulálok :)
2008. szept. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Boldog babavárást!
2008. szept. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok! Jelentem a teszt POZITÍV lett!!!!!!!!!!

Kettőt is csináltam, egyet tegnap délután, és a másikat pedig ma reggel (Lily) és bizony zebra lett mindkettő!

2008. szept. 16. 08:49
 18/21 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy kétszer írtam ki ,de nem láttam, hogy lehet lapozni, csak most vettem észre. Bocsi, és köszi a gratukat.
2008. szept. 16. 08:55
 19/21 anonim ***** válasza:
Boldog babavárást:) gratulálok
2008. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, én még nem írtam csak annyi, hogy a tünetek mindenkinél mások 3. héten már hánytam.most 7 hetes vagyok a helyzet változatlan.kávé napi egy megengedett, de én pl. inkább teát iszok helyette mondjuk én nem is kávéztam alapból se.

Jó egészséget, boldogságot a babaváráshoz!

2008. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!