Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25. héttől több a magzatvíz....

25. héttől több a magzatvíz. Miért nem kapok választ, hogy miért?

Figyelt kérdés

Babával minden rendben, problémamenetes terhesség.

Most vagyok a 30. hétben. az 5 hét alatt 3 uh-m volt, mindig több magzatvizet írtak, de azt hogy ez miért lehet arra senki nem mond semmit én meg parázok, dokimhoz csak 2 hét múlva megyek...


ha nektek volt, mi volt az oka????


2015. dec. 17. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
mi az hogy senki se mond semmit? Megkérdezted hogy mit jelent és azt mondták semmi közöd hozzá?
2015. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nyilván megkérdeztem és nyilván nem azt mondták, hogy nincs közöm hozzá...

köszönöm a hasznos hozzászólást...


annyit mondtak mindhárom alkalommal, hogy nem látják okát (fejlődési rendellenességeknél lehet pl:szív-vese) de nem tudják mitől lehet, de folyamatos kontroll kell, és ezért nem vagyok nyugott

2015. dec. 17. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor nincs baj. Mellesleg a felesleges stresszel többet ártasz a babának. Megérzi.
2015. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Fejezd be a hisztit, az tesz a legrosszabbat a babának. Pont azt mondta a szonográfus, amit tud, és amit kell.


Az orvosod se fogja tudni megmondani, mert ő csak a leletet értelmezi. De a következőket valószínűleg ő is elmondja majd, illetve egy gyors guglizással te is megkereshetnéd. A magzatvíz mennyisége nagyon változó, akár óráról órára is. Attól is lehet több, hogy már "pisilt" a baba, de még nem "ivott". Mint a szonográfus is mondta, szervi ok nincs, nem kell aggódni.

2015. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kár paráznod ha lenne valami komoly akkor szóltak volna.Nálam volt több magzatviz de ezzel párhuzamosan 2 ciszta volt a baba vesénél.Mentem lepény biopsziára. De amúgy lehet cukortól is a több magzatviz.De amúgy meg tényleg változik a mennyisége.
2015. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Drága 4-es!

Nem hisztizek!

Kérdeztem valamiről ami aggaszt...gondoltam valaki volt hasonló helyzetben....


De ha te csak ilyen kedvesen és empatikusan tudsz írni egy aggódó kismamának akkor inkább ne tedd.

Képzeld, nem első baba...4. és nem hiába aggódom...de ez egy másik, szomorú történet és igaz semmi köze ehhez a terhességhez, de magyarázat az aggodalmamra ami kicsit sem hisztérikus....


Ne itt legyél nagyszájú....ez nem az az oldal ahol erre szükség van...

2015. dec. 17. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
És akkor most megnyugodott a lelked, hogy engem leosztottál?
2015. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szánalmas vagy, de komolyan....

Anonim mindig nagy a szája az embereknek és itt a gyk-n is egyre gyakoribb

...de nem baj :) írj, ha neked örömöt okoz, elvégre jön a karácsony ;)

2015. dec. 17. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos betegségek, és magzati-anyai állapotok is, amik nem feltétlenül betegségek, amik több vagy kevesebb magzatvízzel járnak. Ilyenkor ha lehet, még tüzetesebben nézik át ultrahangon is a szerveket, babádat, és az esetleges más apró jeleket.

Mivel hálistennek nálad mindent rendben találtak, valószínű, ez csak egy olyan állapot, amivel nem kell foglalkoznod, hogy miért van ez, azt a szonográfus nem tudta megmondani. Azért figyelnek rád jobban, hogy nehogy baj legyen, de nem kell minden mögött bajnak lenni. Az az egészségügy dolga, hogy összegyűjtse ezeket az apró jeleket, és ha TÉNYLEG baj van/lehet, annak megfelelően reagáljon a megelőzés/meggyógyítás/felismerés érdekében.


Felesleges begyűjtened kérdező azokat az állapotokat is, amik esetlegesen több magzatvízzal járnak, az a baj, csak magadat hergeled vele tényleg.

Szerencsére a babád jól van, amit megtehetsz érte, megteszel, a többi már az egészségügy és Isten dolga (már, ha hiszel benne)

Békés babavárást és egészséges babát, boldog, büszke családot kívánok!

2015. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor anya terhes volt velem, nagyon sok volt a magzatvize, több mint kellett volna. Nem tudták miért, persze már 35 éve volt ez. Én egészséges vagyok, az is voltam egész életemben. És most várom az én kis pocaklakómat. Még nem tudom, mennyi az én magzatvizem.


Ne aggód túl.

2015. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!