Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismamák, hogy...

27 hetes kismamák, hogy álltok a súlygyarapodással és vizesedéssel?

Figyelt kérdés
Hány kilót híztatok?
2015. dec. 17. 21:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Glukoz 0perc 3,9mmol/l

Glukoz 120perc 5,7mmol/l

Inzulin 0perc 11,91uU/ml

Inzulin 120perc 88,43 uU/ml


Miután abbahagytam a fogamzásgátlót másfél hónap alatt híztam 10 kilót, amit nem is tudtam leadni, hozzáteszem sport mellett. 1 évig nem volt menzeszem, ami, mint kiderült a pajzsmirigyem és az agyalapi mirigyem KO lett(persze az orvosok szerint semmi köze a fogamzásgátlóhoz). Többször volt cukorterheléses vizsgálatom a terhességem előtt, mindig tökéletesek volt az inzulin és cukor értékem. Szóval 160 centihez 62 kiló voltam, aztán 1-2 hónap alatt úgy hogy rendesen ettem, fogytam 4 kilót, majd a 19 héten voltam újra 62, most vagyok 66 kiló. Én egyáltalán nem tartom soknak, szerintem egy terhesség alatt 15 kiló hízás bőven rendben van, ez azt jelenti, ha az 58 kilóhoz nézzük még dupla annyit hízhatok. Kolléganőim is csodálkoztak rajta, mert nem vagyok egy szétfolyt hájas kismama. Alig van hasam...

2015. dec. 22. 17:58
 12/12 anonim ***** válasza:

28+2hetes a pocaklakó Benettünk.

Eddig a 7hónap alatt 5kg-ot híztam, most voltam uh-n 1,5kg kb a babynk :)

Egy igazi kislustaság :P

2015. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!