Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem fura x hetes...

Csak nekem fura x hetes terhesnek nevezni magam mikor orvos még nem is látott?

Figyelt kérdés
Annyira izgulok,pedig màr a 2.terhességem. elsőnél 6 hetesen voktam dokinàl de még nem volt baba ezért most megfogadtam hogy csak 8 hetesen fogok menni. Hàt nem tudom melyik 2hét rosszabb az amikor nem volt még baba de tudtam hogy màr elindult a terhesség vagy ez hogy egyáltalàn nem tudom mi van. Van itt még valaki hasonló érzésekkel? Amúgy 5+5 hetes vagyok.
2015. dec. 19. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az fura, hogy azt mondod a hat hetesre, hogy "nem volt baba".
2015. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezt én se értem, mi az, hogy nem volt baba? én a héten voltam dokinál, 6+1 hetesen, pulzált a szíve :)))

egyébként nem mondtam, hogy mennyi vagyok, az orvostól kérdeztem, persze megbeszéltük, hogy mit gyanítok meg mikor volt meg utoljára. de most is fura leírni, még nem fogta fel, pedig nem az első :D

2015. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valòszìnűleg nem 6 hetes voltàl, mert mikor voltam most a dokinàl 5+5 naposra mondott,volt baba is ès szìvhang.
2015. dec. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Baba hat hetesen? Az még nem baba. Akkor még szívhangra és embrióra várunk.

Utolsó te sem 5+5 voltal valojaban, hanem tobb. Olyan korban fizikai keptelenseg a szivhang. Olvass utana!

2015. dec. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kèrdőjelezem meg a dokit aki 30 ève a pàlyàn van... a doki is babànak hìvja..
2015. dec. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem volt baba-embrió. Petezsàk volt szikhólyaggal 6+2hetesen.igaz nekem a 16. Nap volt ovum. Ezért 8hetesen hívott vissza.igen amúgy akkor azért mentem mert itt egy csomóan írtàk hogy 6 hetesen màr làtni a babàt.szóval most ettől szerettem volna magam megkímélni de így sem vagyok nyugodtabb. főleg hogy hol vannak tünetek hol nincsenek.😕
2015. dec. 20. 09:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont 6 hetesen voltam orvosnál, de mivel a peteérésem kb. csak a 18. napon volt, így még csak 12 mm-es petezsákot láthattunk, és benne szabályos szikhólyagot. Mondta is, hogy 5 hetes 3-4 naposnak felel meg.

Holnap már 8 hetes leszek, és 9 hetesen megyek majd vissza uh-ra. Addig meg csak reménykedhetek, hogy idő közben szépen fejlődött és hallhatom majd a szívhangját. :-)

Pont ezért nem is mondtuk még senkinek, csak a férjem és az orvosom tudja.

Nekem az első terhességem, és tényleg nagyon fura, hogy még semmit sem tudok... :-S

2015. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia majdnem így vagyok én is. Második babám. Ha a mensből számolom, akkor 7 hetesek lennénk, de nekem a 20. nap volt pém, de a dr.em bekért 1hete (elm. 6hetesen. gyakorlatilag 5), de persze egy 6mm petezsákon kívül semmi se volt. Holnap megyek megint, elm. 7 hetesen, de gyakorlatilag 6hetesen, hát kíváncsi leszek mert még ez is korai, de izgulok, remélem minden rendben lesz, és elhihetem, hogy úton a kistesó.....

Szorítok neked!

2015. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. ☺kedves utolsó,én is drukkolok neked. Majd írd meg holnap mi volt. Igaz én most nem is tudnék menni.magàndokihoz jàrok és heti 1xrendel csak és mivel elutazunk az ünnepek utàn így majd csak januàr elején tudok menni.addig meg az ideg kikészít.próbàlok nyugodt lenni de fiammal is végigkattogtam a terhességet.igazàból akkor nyugodtam meg amikor màr éreztem mozogni.☺
2015. dec. 21. 08:45
 10/10 anonim válasza:

Kedves kérdező, (utolsó vagyok)jól teszed, hogy csak 8 hetesen mész előszőr, ma voltam ugye 6 hetesen, nőtt a petezsák, és a szikh. is megjelent, de embrió még nem látható..............., azt mondta a dr hogy ez már azt jelenti hogy élő terhesség jó helyen.

8hetesen kontroll, :/ :) a lényeg h minden rendben van.

Kitartást neked, türelmet, hogy ki tud várni az időt!

2015. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!