Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hós terhes vagyok és párom...

6 hós terhes vagyok és párom heti 5 napot dolgozik reggel félnyolctól este félnyolcig. Ill. akkor ér haza. A többi lent ti mit tennétek? 24/l 25/f

Figyelt kérdés
Nos azelött jó volt a szexuális életünk de mióta nől a hasam meg hiztam nem olyan hu de egetrengetően, azóta nem vagyunk szinte együtt és tudom hogy nemjo neki már másfélhete nem is voltunk ugy együtt. és ezelött hiába volt fáradt is akkor is igényelte pont azért, de mit tegyek? Volt valaki ilyen helyzeetben?

2015. dec. 21. 13:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nagyon jó hasonló helyzetben lévő kismamák véleményét kikérni köszönöm a tanácsokat :) igen mindenképp meg kell beszélnünk :)
2015. dec. 21. 15:48
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon sokat szeretkeztunk terhesseg elott,mikor terhes lettem kevesebbet.Nem kivantam annyira,rosszul voltam es nem eroltette a parom.Azok az alkalmak amikor volt az jo volt,de o is es en is ereztem h ez nem az igazi.Nem is lesz olyan,mintha nem lenne ott a pocak.Miutan megszuletett a baba abba se hagyjuk :) 8honapos a fiam,megint babat varok :) Egyszer se jutott eszembe,h emiatt mast akarna.Hiszen mi dketten vartuk a babat,ami aldozatokkal jar!Utana is,kozbe is.
2015. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!