Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális? Köldök melletti...

Normális? Köldök melletti hasszúrkálás? (12 hetes)

Figyelt kérdés

Tegnap óta hol érzem hol nem, ma reggeltől folyamatosan, a köldököm mellett egy kis vonalban érzek szúrást, nem erősen, ki lehet bírni, s nem is görcsölök.

Holnap megyek amúgy is UH-ra, s persze megkérdem, de volt valaki így? Mitől lehet?



2015. dec. 22. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is volt, tettem is fel itt kérdést. Először a 6. hét körül, de utána is előjött. Most 17 hetes vok

Nyugi! ;)

2015. dec. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Puffadsz még?

Nekem is volt, én neten azt találtam egy egyszerű puffadás is tud ilyet okozni. Én aznap csípőset ettem és nem is bírom. Belekhez van köze, ebben az irányban gondolkozz.

2015. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma igen, már reggelt puffadtam egy kicsit :/
2015. dec. 22. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, en is epp ma toltottem a 12. hete es en tegnap estetol erzem ugyanott, a koldok mellett a szurasokat, neha. Igaz a munkahelyem,en allok folyamatosan, talan ez sem tesz jot mar ennyi idos korban. En nis aggodom mitol lehet ez a szurkalas, csak a baloldalamon.
2016. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, elozo vagyok. Nekem tegnap este mar tobbszor fajt es bekellett mennunk a korhazba. Ott vizeletvizsgalatot csinaltak, es gyullad miatt van, azt mondtak. Kaptam ra gyogyszert, mar ma reggel kivaltottam. Igaz 10 szem van benne 3 napra, es ahhoz kepest jo draga, de sebaj. Szedem, remelem jobb lesz es rendbe jovok. Neked van meg hasszurka most is?
2016. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dec 22 én volt 12 hetes a kérdező. Már mindjárt március...
2016. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!