Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek fenyegető vetélés van...

Akinek fenyegető vetélés van terhesség elején lehet-e szexelni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2015. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan? Fontosabb a szex,mint a babátok??? Pff...
2015. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem fontosabb csak kérdés volt!!!
2015. dec. 24. 21:05
 4/7 anonim válasza:
Hagyományosan biztosan kockázatos, de azért pl. orálisan szerelmeskedhettek. Bármilyen egymás felé kimutatott gyengédség fontos. Fontos az is egymáséi is legyetek, ne csak a leendő babáé.
2015. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kata-Kata ***** válasza:
Ha volt már vetélésed, annak oka van, és az nem a szex. Nálam az alacsony progeszteron szint volt az ok. Amíg ezen nem segítettek bármennyire is vigyáztam, elvetéltem, mert nem tudott beágyazódni a pete. Ötödik terhességből született meg a fiam. Pedig éltem nemi életet, nem feküdtem végig, mint sokan javasolták. Az első időszakban fertőzésekkel vigyázz, amíg ki nem fejlődik a kicsi!
2015. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
alacsony a progeszterin szintem kaptam rá gyógyszert , holnap leszek 6hetes eddig nem láttak embriót minden más megvan.. holnap megyek uh-ra remélem minden rendben lesz..
2015. dec. 28. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha komolyan akarjátok ezt a babát, akkor érdemes a szexet visszafogni arra a néhány hét átmeneti időre.

A szex, az orgazmus ugyanis méhösszehúzódással jár, ugyanúgy, ez könnyen vezethet a vetélés megindulásához, azaz a méh kiürüléséhez.

A mensi idején is azért van méhösszehúzódás (görcs), hogy a méh jól ki tudjon ürülni.

Gondold át.

Ha annyira telhetetlen a párod, h nem bírja ki szex nélkül azt a pár hetet, akkor mi lesz vele a szülés utáni 6 hétben? Akkor sem lesz ajánlott a szex...

2015. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!