Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen höemelkedés?

Kata20120122 kérdése:

7 hetes terhesen höemelkedés?

Figyelt kérdés
5napja höemelkedèsem can voltam orvosnál azt monda hogy sok folyadèk meg tenger vizes orrspay sok pihenès de mèg mindig höemelkedèsem van aggodom csak èjszaka nincsen höemelkedèsem folyik az orrom meg köhögök valaki járt már igy lett valami baja a babának

2015. dec. 20. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

NEkem magas lázam volt, a fiam akkor volt 3 napos lázban, amikor kb. 7-8 hetes lehettem. Elkaptam, a gyerekdoki azt mondta, hogy ennyi idős terhesség még inkább megszakad, ha nagy a gond a betegség miatt. Ne aggódjak, nem lesz baja. Azóta már ő is 4 hónapos, nem is lett baja :)

Rubophent vegyél be, ha fontos.

2015. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hőemelkedés még nem árt a babának! :)

Nekem pedig az első 3 hónap alatt végig felső légúti megbetegedésem volt (nátha, köhögés, arcüreggyulladás, légcsőhurut). Gyógyszert nem szedhettem rá. Az én dokim azt mondta, a terhesség elején a nők hajlamosak ezt a betegséget összeszedni, mivel immunhiányos állapotban vagyunk, hogy a babát a szervezet elfogadja. Semmi baja nem lett a babának azóta is boldog pocaklakó... már túlzottan is, ugyanis itt lenne az ideje a kibújásnak, de valahogy nem akar. :)

40hkm

2015. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hetesen volt lázam, 5-6 hetesen el is ment a baba.

Most 21 hetesen volt hoemelkedesem, nem lett baj.

2015. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!