Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második teszten is nap végére...

Második teszten is nap végére megjelenő nagyon halvsny piros csík terhesség lehet?

Figyelt kérdés
Màr van egy lányom. Hatàrozottan azokat a tüneteket érzem, mint anno vele, így nem bírtam a kivàncsisàgommal és baromi koràn, menstruàció előtt 4 nappal teszteltem, negatívat. Egy óra múlva baromi vékony és halvàny de hatàrozottan kivehető csíkocska jelent meg. De nagyon meg kell nézni h meglàsd. Vettünk gyors mégegyet, az full negatív. Két napra a nemvàrt napjàn csinàltam két negatívat, nap végén kidobnàm és az egyiken megint ott a keskeny halvány piros csík. Tudom lehet szàradàsi folt, de kettőn négyből? Nyilvàn ha nem jön meg két nap, vagyis karàcsony miatt hàrom múlva újra tesztelek, de megöl a kiváncsisàg, jàrt màr így valaki??

2015. dec. 24. 17:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
16-17-esnek irnam,hogy lehet volt ott baba,csak nem tudott beagyazodni es kiurult. Sajnos ilyen elofordulhat,ezert nem ajanljak a nogyogyaszok sem a mensi elotti tesztelest. Nekem ugyanilyen volt a tesztem es most vagyok 7 hetes. :) Szoritok. Megprobalok linkelni en is,hogy megmutassam!
2015. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ez az en kerdesem. Az elso hozzaszolasom a Gabriel tesztem.
2015. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
2015. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Először is gratulàlok! :-) Én a halvàny pozidat is egyértelműen pozitívnak làtom, vastag csík! Nem semmi, öt nappal előtte.... Én azóta kaptam a bnőmtől egy egyszerű tesztet, most tíz perc utàn, hàrom nappal az elmaradt után negatív.... Ha az első pozitív lett volna öt napja, màr be kellett volna sötétedjen. De azért köszi mindenkinek, majd írok mi lett a hatàrozott vége.
2015. dec. 26. 06:18
 25/28 anonim ***** válasza:
Volt itt 1 honapja kb egy kerdes...Szinten kesett a mensi,de negativ lett az osszes teszt. Elment dokihoz aki mar a szikholyagot es benne az embriot latta. Hazafele kivancsisagbol vett megegy tesztet ami szinten negativ lett. Ezt csak azert irom,hogy amig nem jon meg,van remeny! :) ++++++
2015. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Utolsó vàlaszoló: köszi a bíztatàst! Azóta sem jött meg.... az utolsó tesztem egy nagyon erős 10-es fajta volt, az eszem szerint màr biztos vagyok, hogy ez nem lehet baba, de a tüneteim annyira màst mondanak. Teljesen elmúltak a görcseim, és visszatért a terhességem alatt jelen levő jellegzetes mell alatti fàjdalmam, màr el is felejtettem, hogy volt... Tegnap elmentem a klinikàra, hogy a végére jàrjak, neme valami ciszta, de januàr 4-ig szénszünet van. Azt hittem eldobom az agyam! Szóval vàrok, és lehet veszek mégegy tesztet de már tiszta hülyének érzem magam, szerintem bemagyaràztam magamnak a tüneteket. Ma késik hetedik napja. De tegyük hozzá, még szoptatok, de màr visszaàllt a ciklusom.
2015. dec. 30. 10:46
 27/28 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, hatodik napja késik. Volt akinek ilyen sokà lett pozi a tesztje? 19 napja voltunk együtt.
2015. dec. 30. 10:52
 28/28 anonim ***** válasza:

utolso vagyok.

Nekem az elso terhessegemet 1 het keses utan sem mutatta ki a teszt. DE!Ez mar 6 eve volt. Azota sok minden valtozott. Most a 10-es mensi elott 5 nappal kimutatta. Jan. 4-e mindjart itt van. Remeljuk,hogy addig sem jon meg 😊 Boldog uj evet kivanok!

2015. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!