Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam dokinál megvizsgált 21...

Voltam dokinál megvizsgált 21 hetes vagyok ph6, cx:2000, k/1, ezek mit jelentenek nagy baj? Meg irt fel klion-d100 hüvelytablettát de nekem az nagyon csipte, és hozzá supplin tablettát. Használhat?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A hüvelyed ph-ja magas, valószínűleg ezért kaptad a kliont, a supplint nem ismerem, de biztos azt is. Használd el őket, az orvos nem véletlenül írta fel, tudja mit csinál:). Én is kaptam egyszer egy kúpot, aminek a használatakor égő érzést tapasztaltam, de aztán mikor elfogyott, elmúlt a dolog.

A cx: 2000 azt jelenti, hogy a méhszájad teljesen zárt, de a méhnyakad 3 cm-ről 2 cm-re rövidült. Gyakran előfordul, emiatt szerintem nem kell különösebben aggódnod. Azért lehetőleg ne erőltesd meg magad, ne emelgess nehezet és pihenj is néha.

A k/1 azt jelenti, hogy a méhfenék 1 harántujjal a köldököd felett helyezkedik el jelenleg. Ahogy telnek a hetek, egyre magasabban lesz, tehát majd k/2, k/3, utána eléri majd a gyomorgödör szintjét.

Remélem tudtam segíteni a válasszal!

További boldog és gondtalan babavárást kívánok:)!

38 hetes kismami:)

2008. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!