Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitamin? Melyiket...

Terhesvitamin? Melyiket ajánlod, mekkora kiszerelés és milyen árban van?

Figyelt kérdés

Annyi féle van, hogy nem tudok dönteni. Előzőnél Gravidát szedtem viszont attól most savam van.

Segítségre lenne szükségem melyik jó még.


2016. jan. 1. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gravidáról tudok nyilatkozni. Mindharom terhessegem alatt azt szedtem. Nekem bevált. Nem biztos, hogy attól van savad. Miből gondolod, hogy attól van savad?
2016. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

itt van egy összehasonlító cikk róluk: [link]


Én a femibion mellett döntöttem, mert kicsi (nem hánytam ki) és megfelelt nekem az összetétele is. külön nem szedtem nyomelemeket, csak vitaminok közül a d-vitamint, mert rossz lett a vérképemben. 12. héten letettem a femibiont is.


a hazipatikan egy 30 db-os femibion 800 ára 3600 Ft.


30hkm

2016. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy attól mert 2 naponta vettem be, amikor este bevettem minden bajom volt mikor nem vettem be akkor jó volt minden.
2016. jan. 1. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
DM-es, A-Z-ig Mama. 60 db, 1000 ft. Ezt szedem, az orvosom azt mondta tökéletes.
2016. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én annak idején szedtem a gravidát, és volt otthon juravit szimpla multivitamin. Összehasonlítottam az összetevőket, hát szinte tökéletesen megegyezett, egy két elemben volt eltérés, de az is hanyagolható. Csak a másik fajta kb. harmadába kerül, mint a terhes vitamin.
2016. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hipp Natal, 3x20 milis kiszerelés egy havi adag, és 3900-4500 ft között mozog, DM-ben olcsóbb, mint a Rossmannban. Emellé az első trimeszterben kell még napi 400 mcg folsav.


A másik, amire nem szoktak panaszkodni, csak az árára, az a Femibion, de nem tudom, ez mennyibe kerül, én a Hipp Natalt szedtem.


Gravidában, Elevitben rengeteg a vitamin, és nem túl jó a felszívódásuk, nem csoda, hogy sokak panaszkodnak hányingerre és hányásra mellette.

2016. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyat szedj smi termèdzetes eredetű,vegyèl gyògyszertàri kemikàliàkat. Pl: Flavon gèl,Positive Frequency Juice
2016. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* ne vegyèl
2016. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!