Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik az artalmasabb? Terhess...

Melyik az artalmasabb? Terhesség alatt napi 2-3szal cigi vagy egyik napról a másikra letenni?

Figyelt kérdés
Egyik helyen ezt olvasom másik helyen azt. 10hetes vagyok. Most tudtam meg csak meg (eddig is volt hogy késett pár hetet) szilveszterkor megittam egy kis pohár pezsgőt! Lehet baja a babámnak?
2016. jan. 5. 11:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én addig cigiztem ameddig a nagyon halovány teszt erős csíkú nem lett (első halvány után 4-5 nap) Akkor abbahagytam. 10 éve cigiztem, mondhatni láncdohányosként napi másfél doboz cigit. Nem nagyobb stressz az, hogy lesz-e baja a babának a cigitől ,mint az, hogy nem gyújthatsz rá?

Az első nap kicsit rossz volt,de elmondtam mindenkinek, hogy nem cigizek és bíztattak, dícsértek(a bébit még akkor nem mondtam)

Igazán nem nagy dolog, ennyit megtehetsz a picikédért. Az eddig elszívottakkal már nem tudsz mit tenni, de minden egyes cigimentes nappal többet teszel a babádért.

Az én "trükköm" az volt, hogy amikor olyan volt a szitu, hogy cigiztem volna 1-2 pohár vízzel helyettesítettem. Kimentem amikor a szünetem volt, kiálltam ahova szoktam és megiszogattam a vizemet. Ha nem mentem ki akkor mindent de mindent elolvastam a babáról adott hétnek megfelelően.Szotyizhatsz is,stresszlabdázhatsz,nikotinmentes e-cigi is van.

2016. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!