Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszullétekre...

Terhességi rosszullétekre ötlet? Aki sokat utazott busszal esetleg vizsgázott is így?

Figyelt kérdés

8hetes multam.Hullamokban jon ram a rosszullet.Van hogy elfaradok abban hogy bekeszitem a mosast.Borzalmas hanyinger gyotor.Hanyni nem hanytam.Gyenge es erotlen vagyok csak aludnek es nagyjabol ebbol all a napom.Az elejetol nem dolgozom mivel nagy a fertozesveszely nalunk+nagy sulyokat kell emelni stb.

Hamarosan vizsgazok es rettegek a buszozastol felek hogy hanyni fogok majd biztos akkor. A vizsga miatt nem izgulok kulonosebben.Gyombertol rosszul vagyok nem segitett.Ami bevallt az a jegkrem.de nem elhetel azon... ;( a hajam zsirosodik fel nap alatt borzalmas allapotban erzem magam.tudom nemsokara vege ezeknek es mas tunetek jonnek majd de most eleg nehezen viselem.ezvagy valtozo de szedek vizint magneziumot is.meg sok tejtermeket eszek.vannak ezekre a kellemetlen tunetekre bevallt modszer?a homeopatias dolgolat is probalgatom mar pl cocculine de az nem annyira jott be.


2016. jan. 7. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg a sos ragcsak es szensavas uditok valtak be...Ilyenkor edd azt ami bevalik.En iszonyu rosszulletekkel kuszkodtem szinte a vegeig...Szules alatt is erosebb volt a hanyinger,mint a fajas.En is utaztam Hevvel,metroval,neha busszal.Dolgoztam 8honap vegeig.En is sokszor ereztem ugy h le kell szalnom,volt h az utcan jott ram.Egyszer elhanytam magam a buszon,ami tele volt.Kinos volt,de nincs mit tenni.Amugy en hordoztam magammal mindig egy nejlozacskoval kibelelt papirzacskot...A buszos eset ota.
2016. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De élhetsz jégkrémen. Én fagyin éltem meg amit megkívántam, egyél aztbamit tudsz és arra figyelj hogy ne éheztesd ki magad. Én ha éhes voltam v üres volt a gyomrom egyből hánytam. A terhesvitamint éjszakára vedd be. Én pl meg csak szénsavas ásványvizetbtudom meginni. Meg napinegy csomag kid orbitot elrágok mert ha nem rágózok akkor jön a rossz szájíz meg a hányinger. 10 hetes vagyok most már úgy érzem megmaradok!
2016. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hanyingert elviselem nehezen de szerintem pszichesen rettegek a nyilvanos hanyastol es ezert meg rosszabb.sokat nassolok en is.inkabb azt mint fott etelt.meg is latszik rajtam hiztam is.a fott krumpli nagyon kol esik.meg a vizezett gyorsettermi kola.az vmi csodat tesz.jo hideg nem tul tomeny.pedig gyulolom a kolat ;)
2016. jan. 7. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Coca kóla,de csak a piros,nagyon hasznos volt.
2016. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja cola meg a gyorsettermi kajak nekem csak ezek valtak be...Pedig addig nem ettem,nem ittam ilyet.Mondom vigyel magaddal amibe tudsz hanyni diszkreten :)
2016. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap mar precizen valogattam a nem atlatszo zacskokat. Ha ciki ha nem vinni kell mert felek de remenykedem azert h nem lesz gond.A hanyinger a 6.hettol megvan es nem hanytam pedig mar erosodott.Remelem meguszom ;)
2016. jan. 7. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Télleg a coca cola jó, a hagyományos, mikor a fiam rotavirusban szenvedett semmilyen gyógyszer nem használt hányásra...csak a cola :) terhesen kipróbáltam s nekem használt :)
2016. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!