Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akit elhagyott a pasija...

Akit elhagyott a pasija terhesen. Mi volt az indok? Mit mondott mikor lelépett?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

ismerősnek(nő) mondta a párja(amúgy tervezetten vállaltak gyereket)hogy, "egy utolsó vagy" (mert nem adott neki kölcsön a nő, valami hirtelen jött bizniszhez és hibáztatta hogy ezért mennyit fog bukni(mert nem tud így befektetni haszonra))és ezzel elment.

de azelőtt is, azután is, valahogy nem igen járt már haza a párja, valószínűsíthetó, hogy volt valakije..

2016. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%
nem tudok személyes példával szolgálni, mert én is házasság előtt terhes, ráadásul az uram előző barátnője is éppen akkor szült, mint amikor én és még sokszor találkoztunk, szerenécsére nem az uramtól volt a gyerek, pedig lehettem volna üldözési mániás is, de nem voltam, annyira örültem, hogy engem nem hagytak el, aztán a csajnak volt pasija, nagyon boldogtalan volt, mert állítólag még mindig az én uramba szerelmes, az uram szerint, de mindig az élet a legjobb forgatókönyvíró, aztán az uram legszexibb szerelmével is találkoztam amikor terhes voltam, aztán még volt egy csomó zavaró körülmény, de végül is együtt maradtunk, ma az első szerelmének udvarol az uram, szerintem ez így természetes, teljesen abszurd azóta az is, hogy együtt vagyunk, sajnálom, hogy elhagyott, nincsen ugyanolyan szitum, de együtt érzek
2016. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
mesi, veled meg mi tortént? kezedhez ragadt a pohár?
2016. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
4%
milyen pohár? te ki vagy?
2016. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit zagyván írtad le, szerintem erre utaltak. Se mondat eleje se vége. Azt se lehet érteni mit akarsz, ne haragudj.
2016. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
Igen, elég nehéz értelmesen fogalmazni, elnézést kérek, nekem se sikerül mindig az ilyen elfuserált szituációkat normálisan leírni, hogy mindenki értse a végén miről is volt szó
2016. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Elég nehéz értelmesen fogalmazni??? Nekem azért még megy...
2016. jan. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Mesi, csak arra utaltam, hogy abszolut nem lehet érteni azt, amit irtál.


"nem tudok személyes példával szolgálni, mert én is házasság előtt terhes" "annyira örültem, hogy engem nem hagytak el"

"de végül is együtt maradtunk, ma az első szerelmének udvarol az uram, szerintem ez így természetes"

"teljesen abszurd azóta az is, hogy együtt vagyunk"

2016. jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kérhetném h a kérdésemre válaszoljatok és ne a másikat elemezgessétek?
2016. jan. 7. 09:41
 10/22 anonim ***** válasza:
követem
2016. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!