Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iker terhességgel kapcsolatban...

Iker terhességgel kapcsolatban, tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
9hetes ikerteshes vagyok, mindenféle tanácsra kíváncsi vagyok, gondolok itt,: terhesvitamin mellett pluszban valamit szedjek pl Cvitamint? Később pocaktartót kell használjak, és minden ami eszetekbe jut.
2016. jan. 9. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ikreim vannak.

A hasat nem árt már hamar, legkésöbb félidösen valamivel megtámasztani, mert sokkal nagyobb a terhelés. Ugyancsak jót tesz, ha kezdettöl naponta kétszer mosdás után bekened olivaolajjal (sokkal jobb, mint bámilyen "kész" szer), akkor kevesebb esélye van, hogy nagyon repedezik.

Amit lehet, szerezzetek be idöben, mert az utolsó két hónapban már nehezen mozogsz, és nem nagyon tudsz vásárolgatni.

Nagyon figyelj oda a kajára, hogy ne hízz sokat, mert a szervezetet a két gyerek mar nagyon megterheli, semmi szükség, hogy még rajtad is legyen fölösleg.

Vitaminok helyett fogyassz sok friss zöldséget meg gyümölcsöt, az többet ér, és egészségesebb is.


Maga a terhesség a 7. hónapig nem igazán más, mint egy gyerekkel, utána viszont észrevehetöen nehezebb lesz mogozni. Ezért amit lehet, késztits elö (babaruhák mosása, szoba berendezése, stb).

Az utolsó hónapokban pihenj, amennyit csak tudsz - persze ésszerü határokon belül -, mert szülés után nem túl sok lehetöséged lesz rá, még akkor sem, ha a babák aránylag nyugodtak.


Minden jót kívánok!

2016. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ikrekkel vagyok várandós :) 13 hetes vagyok :)

Nekem már most sokat kell pihenni, mert sokat görcsölök :/

Sok sok magnézium, meg persze terhes vitamin....

2016. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!