Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig élt nemi életet a...

Ki meddig élt nemi életet a párjával terhesen?

Figyelt kérdés
Teljesen zavar mentes a terhességem, minden rendben van. Csak az az egy a baj, hogy a terhesség miatt, nagyon érzékeny lett a méhszájam, hüvelyem, és néha még pihenés mellett is vérzek. Az orvosom tudja, de nem igazán mondott rá semmit, hogy nem lehetne csinálni. De valahogy mégse merem.. és mit gondoltok az orgazmusról, az hogyan hat a babára?

2016. jan. 9. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakori vérzésed van és ilyen érzékeny lettél odalent, akkor semmiképpen nem kockáztatnék és nem élnék nemi életet. De amúgy miért nem kérdezted meg az orvost? Biztos válaszolt volna rá.
2016. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Én se merném vérezgetés mellett... Az orgazmus viszont nem zavarja a babát, ha nincs gond a méhszájjal, túlzott keményedéssel, akkor egész nyugodtan.
2016. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Így én sem merném.

Első gyereknél egyébként én végig, a másodikkal kb a 25. hétig éltem nemi életet.

2016. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt nem mondanám, hogy minden rendben van, ha pihenés mellett is vérzel, és érzékeny a méhszájad-hüvelyed.

Nekem tényleg rendben volt a terhességem, soha semmi bajom nem volt, 37. hétig dolgoztam sörözőben 12 órában. Az utolsó pillanatig szexeltünk, és jó volt.


De a helyedben nem élnék nemi életet, és elgondolkodnék rajta, hogy biztos jó orvost választottam-e.

2016. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
mi vegig csinaltuk... de nem volt semmi gond.
2016. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom sem volt,de 5 honapos korom utan mar nem szeretkeztunk. Vegulis volt bajom,a parom olyan tagnak erzett ,hogy nem esett jol egyikunknek sem.


De verezgetes mellett semmikepp sem kockaztatnek.

2016. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi végig csináltuk, de semmi gondom nem volt. Az orgazmus nem tudom, hogy zavarta-e a fiunkat, eddig nem tett panaszt. :-) De ha vérezgettem volna, akkor biztos nem szeretkeztünk volna. De én orvost is keresnék másikat, ha pihenés mellett véreznék és nem mondana semmit.
2016. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
En kb 20. hetig, utana mar elegge fajt/kenyelmetlen volt. Neha csinaltam a paromnak mashogy, de semmi szexualis vagyam nem volt, nagyon sajnaltam ot emiatt, mert neki meg volt :( aztan 36 hetesen o is kielegitett szex nelkul, de utana vegig huzodott a derekam es kicsit a hasam alul is, ugyhogy tobbet nem.
2016. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

En a szules elotti nap is meg 2X szexeltem a ferjemmel,persze akkor mar szulni szerettem volna :D Viszont mi vegig szexeltuk a terhessegemet,soha egy pecsetelo verzesem se volt.


En ha verezgetnek nem szexelnek. Az orgazmus pedig azt olvastam,hogy jotekony hatassal van a babara. :)

2016. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia, 13+5 hetes vagyok, kb 7.héten barnás folyás és egy gombostűfejnyi vérzésem volt! orvos, majd 12.hétig progeszteron szedése! még mindig nem szexelhetünk,határozatlan ideig! azt mondta h majd szól ha már úgy látja h kockázat mentes lenne! Mi nem merünk, és lehet hogy akkor sem fogunk ha már azt mondja hogy lehet! nehezen jött össze a baba, nem kockáztatunk! Azt javaslom hogy határozottan kérdezz rá, de én kikérném más orvos véleményét is!
2016. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!