Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetesen felfázás. Lehet...

Narancs223 kérdése:

9hetesen felfázás. Lehet valami szövődménye?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 9hetes héten voltam orvosnál ..minden rendbe volt a babával.. Ma azt vettem észre hogy faj a hasam és nehezen pisilek.. Mindig felfázós tipus voltam ..sajnos vasárnap van és nem tudok orvoshoz menni és nem is zargathatom ilyenkor .. Nagyon félek hogy valami baja lesz a picinek kicsit ráparázok a dolgokra mindig mivel olyanokat tanultunk hogy sokmindentől lehet baja a babának gyerekekkel foglalkozom majd és ez is része a tananyagnak 😞 valaki valamilyen tapasztalat/tanács? (23é, 9hetes kismama )

2016. jan. 10. 15:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

miért is ő a választott nőgyógyászod? hogy leverhesse rajtad a leszidásoddal a napi feszkót és azért, hogy azt mondhassa, hogy most nem ér rá veled foglalkozni?


nem tudom, fizetsz-e neki, de ha igen, otthagynám, ha nem, keresnék akkor is mást...

2016. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Fizetek neki .. Amúgy aranyos másodjára már tudtunk megoldást találni.. Tudom hogy olyan ha valamit nem jól csinál az ember erőteljes .. Ezenkívül jó szakember , holnap azonnali teljes körű vizsgálatot csinálnak (vizelet) nagy nehezen szaladgalasok árán jó beutalót kaptam a házidokimtól.. Csak az idegesség szétemésztett már :(
2016. jan. 12. 16:01
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]

Kb.2 hónapja szedem ezt a port,most 6 hetes vagyok. A védőnő szerint szedhetem tovább nyugodtan. Teljesen el nem múltak a tünetek,de be nem lobbant azóta.Nem olcsó,de az antibiotikumok se azok.. Esetleg kérdezd meg a nőgyógyászodat erről is.Jobbulást! :)

2016. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlást ! Megkérdezem :)
2016. jan. 13. 22:27
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát remek nőgyógyász. Kockáztass terhesen egy felszálló vesemedence gyulladást!
2016. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

sajnos továbbra is egyet kell értenem a 15-össel. szerintem ha máskor nem is, de terhesség alatt fontos a tudat, hogy az ember a legjobb kezekben van, mert még így is veszélyes játék ez az egész. Nemhogy úgy, hogy valaki rámszól, mint egy gyerekre és ráadásul a munkáját sem látja el, még külön pénzért sem...


9 hetesen még nyugodtan tudsz váltani!

2016. jan. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!