Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázástól késhet a menstruác...

Felfázástól késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az előző hónapban 9 napot késett a menstruációm,ami nem jellemző rám.Kilenc nap után megjött,megnyugodtam.Az azzal járó idegességben megfogadtam,hogy ezentúl mindig védekezni fogok.Ez így is történt (a barátommal nemi életet élünk).Viszont ebben a hónapban megint késik a menstruációm már 12 napot.Viszont már két hete meg vagyok fázva,és lassan egy hete antibiotikumot szedek.(Biseptol) Az orvos szerint nagyon felfáztam...Ettől késhet a menzeszem? (A Terhességet kizártnak tekintem,mivel megszoktuk nézni az óvszert,hogy van-e benne ondó,és mindig volt eddig).

Ha lehet,olyanok írjanak választ,akik konyítanak ehhez valamit,vagy esetleg tapasztaltak már valami hasonlót.

Előre is köszönöm 16/L



2015. júl. 14. 21:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Örülök hogy elkezdtél végre védekezni. Késhet a vérzésed a betegség miatt igen, viszont azt is tudnod kell hogy az óvszer 95%-os védettséget ad, HA (!!) rendeltetésszerűen használják. Az hogy van benne sperma az nem jelent semmit...
2015. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Rendesen használjuk..sok helyen az van írva,hogy akár ki is maradhat.Ez igaz?
2015. júl. 14. 21:38
 3/23 anonim ***** válasza:
Általában nem szokott kimaradni.
2015. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3. Te most tapasztalatból írod,vagy csak írtál valamit?
2015. júl. 14. 21:41
 5/23 anonim ***** válasza:
Szedtem már énis antibiotikumot felfázásra...
2015. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül írtam feltételes módban...
2015. júl. 14. 21:43
 7/23 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd hogy buta liba vagyok mint te :D 3 gyerekem van, jóval idősebb vagyok nálad. Válaszoltam az idióta kérdésedre. Mi a bajod?
2015. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Három gyereked van,mégis ennyire neveletlen vagy? :) Gratulálok. Remélem,ha abban a korban leszek mint te,akkor majd tudok normális választ adni a 16 éves lányok számára.Idióta kérdésre pedig idióta választ adtál.
2015. júl. 14. 21:53
 9/23 anonim ***** válasza:
Nálam a terhesség első tünete a felfázás szerű érzés volt. Állandóan wcre jártam. Miért nem csinálsz tesztet?
2015. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Gondolom most azt szeretnéd hallani, hogy igen, a felfázás és az antibigyó miatt késik. Azért mert az előző, tapasztaltabb válaszoló rávilágított egy másik - sokkal valószínűbb lehetőségre, még nem kell kötözködnöd.

Igen, késhet a felfázás miatt

Nem, az antibiotikumtól nem szokott.

Aztán késhet attól, hogy még kislány vagy és nem állt be rendesen.

Aztán késhet egyéb más nőgyógyászati, haematológiai, belgyógyászati betegségektől.

És igen, késhet attól, hogy terhes vagy.

Csinálj tesztet!


Egy szülésznő

2015. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!