Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezném ha bármi baj történne?...

Érezném ha bármi baj történne? 2 ismerősömnek is meghalt a "babája" teljesen meg vagyok rémulve, most vagyok 9 hetes, nagyon féelk, remélem minden rendben!

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 21:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Elősször 6 hetesen voltam orvosnál, 20mm-es petezsák és 5mm-es embrió volt, láttak szívműködést is!
2016. jan. 10. 21:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg három ismerősöm (velem egy korú anyukák) meghalt rákban.

Mégsem töltöm a napjaimat rettegésben.


Ezt csak azért írom Neked, mert hülyeség agyalni. Nem tudhatjuk előre a jövőt, mégis hinni és bízni kell abban, hogy ha a babád egészséges, akkor veletek is marad szépen. És SOKKAL TÖBB az egészségesen kihordott terhesség, mint amikor baj történik, vagy beteg gyerek lesz, csak erről nem beszélünk/olvasunk annyit.

(Nem is olyan izgalmas, hogy "problémamentesen kihordtam a babámat")


Próbálj lelazulni, és közben tedd a dolgod. (Ha otthon ülsz, akkor ez persze nehezebb, de ha dolgozol, akkor koncentrálj arra, meg a pároddal töltsd az időt, akkor gyorsabban telik.


Boldog babavárást!

2016. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedre is válaszolok: igen, előbb-utóbb jele van annak, ha baj van, de ne ezekre a jelekre figyelj.

első

2016. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze igazad van! Nyílván hülyeség ezen rágódni, dolgozok is, éppen egy költözködés közepén (se) vagyunk, nem is tudom, hogy van még ezekre a hülyeségekre is "időm"...

Már most annyira szeretem ezt a pici babát, nagyon remélem hogy minden rendben lesz!

2016. jan. 10. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Hàt, engem az orvosom is direkt úgy készìtett, hogy majd akkor örüljünk, ha túl vagyunk az első 12 héten. Addig a szülés dàtumàt sem ìrta ki. Lehet, hogy kegyetlennek tűnik ez a "módszer", de én is úgy voltam vele, hogy nem vettem 100%-ra. Pedig nem első baba, és tervezett. Azért nem mondom, hogy nem izgultam minden vizsgàlat előtt.
2016. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mit jelent az, hogy meghalt a babájuk? gondolom, azért idézőjel, mert embrió vagy magzat, de nem mindegy, hogy 25 hetesen kell megszülni vagy 5 hetesen megy el otthon.


Szerintem előre nem kell ettől félni, nekem volt vetélésem, álmomban sem gondoltam, hogy lesz és nagyon meg is tört minket. A következő terhességem hamar összejött (alig volt időnk a kivizsgálásokat lefolytatni), de ezt sem viseljük túl jól lelkileg, mert mindig akad valami aggódni való (amniocentézis, vérzés, stb.).


De így nem lehet élni, ahogyan mi. Te ne csináld ezt!:)


31hkm

2016. jan. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam 8-9 hetesen még volt szívhang, sajnos a 12.heti uh-n már nem...Semmi jele nem volt...A 12.heti uh előtti este kezdődött némi barnás váladék jönni.
2016. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!