Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » P3-as citológiával terhesség?

P3-as citológiával terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! P3 Cin 2-es lett a legutolsó citológiám, 2 napja pozitívat teszteltem. Jövő hét közepére van az orvoshoz időpontom, addigra lesz meg a HPV szűrés eredménye is. Kérdésem az lenne, hogy van/volt e valaki így, válláthatta-e a babát, lett e valami komolyabb gond terhesség/szülés alatt? Természetesen ezeket a kérdéseket az orvosnak is fel fogom tenni, de jó lenne addig egy kicsit megnyugodni. Még nem merek örülni a babámnak.

2016. jan. 11. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyan szülész-nőgyógyászt javasolnék, aki egyben onkológus is. Ha a tied nem ilyen, akkor Budapesten tudok egy jó orvost javasolni.

Nekem régóta ő a nőgyógyászom, de a terhesség alatt kialakult egy petefészek cisztám, amiről nem lehetett akkor eldönteni, hogy merre fejlődik, esetleg kell-e műteni.

Nagyon korrektül tájékoztatott minden lehetséges forgatókönyvről, pro és kontra érvekkel. Szerencsére a ciszta felszívódott, de a szülésem nagyon komplikált volt. Az ő szakértelmén múlott, hogy mindketten maradandó károsodás nélkül megúsztuk a szülést.


Ezért több szempontból is jó orvosnak, sebésznek, szülésznek, onkológusnak tartom, ezért merem bátran ajánlani. Sima nőgyógyász lehet, hogy kevesebb szakirányú tudással rendelkezik, vagy továbbküld onkológushoz, amivel időt vesztesz. Kényelmesebb, ha egy személyben ért mindkét területhez.

2016. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyik b.nőm amikor én is terhes voltam kb együtt voltunk szűrésen és p3 lett neki is.Nem tudom pontosan h hogy volt de ő kapott vmi gyógyszert 2 hétig.Utana újra kenetvétel ami már p2 lett.
2016. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!