Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt-e valaki D-mannóz...

Használt-e valaki D-mannóz port a felfázás tüneteire, terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig antibiotikumot adtak (ketszer), de nekem vizeletteszt igazolta a felfazast. Neked csak tunetek vannak?


31hkm

2016. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 2x volt terhesség alatt hólyaghurutom. Antibiotikumot adtak rá. Tenyésztésen kijött a baci.
2016. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, jelen!Többször volt, baktérium okozta, mindig segített, így megúsztam antibiotikum nélkül, szerencsére.

Ám mellette nem ehetsz cukrot, semmi szénhidrátos terméket, aszalt gyümölcsöt. Helyette javallott csalánteát inni. Mindkettő biztonságos terhesen.

2016. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hónapok óta kínlódok a felfázással.A D Mannózt kb.2 hónapja szedem,teljesen meg nem szüntette,de nem lobban be és már ez is jó.Nekem nem volt vizelettenyésztés az urológián se mikor nagyon fájt a pisilés augusztusban. :/ Most 6 hetes kismama vagyok és el szeretném kerülni az antibiotikumot,ezért maradnék a por mellett.Egyáltalán semmi szénhidrát,cukor? Miért? cukorbeteg lehetek? A csalánteát a D mannóz helyett lehet megpróbálni? Köszi!
2016. jan. 13. 08:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Használtad végül terhesség alatt is? Mi lett veletek?

Előre is köszi!

2020. máj. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Sajnos hajlamos vagyok a felfázásra, és eddig a Dmannóz mindig segített de most kismama vagyok, és jó lenne tudni hogy használhatom-e tovább, mert ha nem muszáj nem szednék antibiotikumot.
2021. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!