Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség étvágytalanság?

Terhesség étvágytalanság?

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok, még mindig szenvedek a borzalmas szagundortól.

Alig bírok valamit enni, semmi hús semmi amibe hagyma van, tejföl, kv se.

2.baba. Elsővel ilyenkor már elmúlt minden tünetem és ettem rendesen.

Most -4kgnál tartok. Pindúrka jól van!

Ki van még igy?

A fehérjét mivel pótoljam?

Köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 12. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem végig ilyen volt! A húst azért próbáltam adagolni magamnak, kis adagokban.
2016. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! 12 hetes vagyok,alig bírok enni -4kgnál járok,főként zöldség,gyümölcs,sajt,húsleves,gyümölcslevek esnek jól,meg esetleg a csirkehús.De semmilyen más tejtermék ilyesmi nem megy.
2016. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia!11-hetes vagyok,szinte semmit nem kívánok :/ Zöldség,gyümölcs az megy.Húsra rá sem bírok nézni.Inni sem nagyon iszok.De tudom,hogy muszáj ennem legalább pár falatot.
2016. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez volt velem a 18. hétig. bár nekem volt elég sok lelki bajom (amniocentézis, kirúgás, nagypapám halála pl.), de attól még alig bírtam egyébként is enni.


az első terhességemmel híztam az elején egy csomót, most meg undorodtam mindentől.


fogytam az első trimeszterben, aztán stagnáltam, majd azóta szépen behoztam magam, mert elmúlt az undor. most alsó hangon is +10-nél tartok...


én nem ettem egyáltalán húst, sőt, egy ideig csak egyféle ételt ettem meg hetekig, de találtam olyan étrendet, ami pótolja, azt követtem nagyjából, amit tudtam.


itt vannak tanácsok, hogyan pótoljuk a fehérjét: [link]


31 hkm

2016. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb a 20. hétig volt ez, plusz állandó hányás, én 5 kg-ot fogytam.

A fehérje pótlàsra túrórudit, kakaót ittam, persze sokszor nem maradt bent semmi, de azért a baba elveszi, ami kell neki! :)

2016. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!