Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok. Ma a...

Lara1214 kérdése:

32 hetes terhes vagyok. Ma a tisztasagi betetemen feher zseles valami volt. Ugye nem a nyakdugo lehetett? Ha igen mire szamitsak? Aztan hivtam az orvosom o szerinte a nyakdugo nem johet ki meg 1 honapig de megse vagyok nyugodt.

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet a parod ondoja es lehet a folyasod is. Bizz a dokidban!31hetes
2016. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem már jöttek ilyen darabkák ki a 32. hét körül. Én akkor olvastam hogy akár darabokban is távozhat, és egyébként nem jelenti automatikusan a szülés közeledtét...kb. hetente kijött egy ilyen darabka, de amikor a 40. héten kijött egy 50 forintosnyi fehér fika gombóc na akkor már biztosan tudtam, hogy az az igazi nyákdugó. észre fogod venni :D
2016. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ez eleg nagy darab volt aztan meg egy hosszu kb 5cm-s mikozbe tusoltam.nem tul korai ez?nagyon felek.holnap megyrkdokihoz csak szertenem tudni mire szamitsak.
2016. jan. 12. 21:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetett a nyákdugó. Az simán kieshet hetekkel hamarabb is, vagy lehet nem is találkozol vele (én nem találkoztam). Annyit jelent, h elkezdtél tágulni... de ne ijjedj meg! Barátnőm is úgy járt, h hetekkel hamarabb látta távozni, nyílt is, aztán mire szülésre került a sor nem tágult... Nem feltétlenül jelent bajt...
2016. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szia lara! Én is pont 32 hetes vagyok és belőlem is pont ilyen zselés kocsonyás akármi jött az előbb átlátszó színű, mint peteéréskor. Kb pár centi hosszú vékony csík, de múlt héten is volt kb fél borsónyi darabkák. Hét elején voltam dokinál teljesen rendben volt minden, zárt a méhszájam is. Voltál dokinál? Neked mit mondott?
2016. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen voltam dokinal.zarva van nekem is a mehszaj macmiror complexet irt fel.csak azt nem mondta h mi ez meg hogy miert lehetett.nekem azota nem volt.
2016. jan. 16. 21:31
 7/14 anonim válasza:
Szia! Nekem ma is volt egy picike, jövő héten megyek orvoshoz megint, de múlt héten is volt egyszer aztán elmúlt. Mások írták egyik oldalon hogy ez csak méhnyaknyák, a nyákdugó nem egészen ilyen. Remélem.
2016. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Allitolag veres vagy barnas rozsaszines..en a masodik babamat varom es az elsonel nem talalkoztam a nyakdugoval igy nem tudom hogy milyen.majd irj mi volt a dokinal en 2het mulva megyek
2016. jan. 17. 21:58
 9/14 anonim válasza:
Szia! Nekem azóta nem volt, de olvastam külföldi oldalakon hogy másnak is volt 30.hét után de azt írták hogy ez csak a méhnyaknyákja de ha esetleg nyákdugó akkor ebben az időben az még visszanő. Amíg nem nyílik a méhszáj meg nincs semilyen görcs, addig nincs baj. Majd pénteken megyek orvoshoz, utána írok hogy mi van.
2016. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia! Voltam orvosnál, de sajnos az enyémnek helyettesíteni kellett, így más vizsgált, ultrahangal és rendben volt minden, pedig vizsgálat előtt is jött egy kicsi mikor wc-re mentem. Közben barátnőmmel beszéltem, ő pár hete szült és neki is volt ilyen már hamarabb, de túlhordta a babát 4 nappal és azt mondta neki az orvos hogy ha nem társul semilyen más problémával akkor nincs semmi gond, mert visszatermelődik.
2016. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!